Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko je bitna lepota, a koliko pamet da biste bili trajno uspesni?
Lepi, cesto, imaju vise sanse da iskoriste pamet (ako je imaju), ali nista to ne vredi ako nemaju srece.
><
Lepi, cesto, imaju vise sanse da iskoriste pamet (ako je imaju), ali nista to ne vredi ako nemaju srece.
><

A moze i ovako : "Lepi mogu biti pametni ali pametni nikako i lepi" wink
><

Hahahahaha, i ovi na Titaniku su bili i lepi i pametni....
Sta ce ti lepota, ako neko nema blage veze s poslom. Ko je video vajde od lepote. I ta lepota ti postane jednolicna i obicna posle par dana, a ako ne zna svoj posao moze i da poruzni u ocima drugih. Lepota je promenljiva, nije uvek ista. Smile
Pamet je bitna dok je ljepota prolazna.
dzaba i neka pamet bez lepote,lep,a da bude glup moze da prodje ponekad i na lepotu lollollol
Sta ce ti lepota, ako neko nema blage veze s poslom. Ko je video vajde od lepote. I ta lepota ti postane jednolicna i obicna posle par dana, a ako ne zna svoj posao moze i da poruzni u ocima drugih. Lepota je promenljiva, nije uvek ista.

Ajmo ovako Vockice jedno pitanjce - Zasto mislis da lepe cure nisu pametne ili ne mogu da budu pametne ili ne znaju da rade???
Otkud to vama ljudi AMAN!!! Mogu da vam nabrojim mali milion lepih
zgodnih , pametnih , talentovanih , radnih cura koje uz sve to znaju i par stranih jezika.....Prema tome neznam u cemu je problem , mogu da se spoje u jednoj osobi lepa i pametna cura jedini problem je u tome sto se muskarci plase takvih devojaka ali otom potom to nije tema ove price.....A i to da je lepota prolazna , mozda jeste ali
crte lice odaju svaku draz i pokazuju ti da je ta zena nekada bila
lepa i tu mogu da ti nabrojim mali milion zena kojima ni godine nisu
mogle nista, jednostavno zrace .To vazi i za muskarce , neki su sto su stariji to i lepsi kao staro dobro vino a ni pamet im ne ponestaje ....Prema tome Demantujem , Ja mislim drugacije da je spojivo i to veoma spojivo LEPO i PAMETNO u jednoj osobi..... wink
Lepi ljudi obichno imaju vishe shansi u zhivotu. A pametni, gde se pokazhu, ako im je dobro, tu i ostaju. lol
Sta ce ti lepota, ako neko nema blage veze s poslom. Ko je video vajde od lepote. I ta lepota ti postane jednolicna i obicna posle par dana, a ako ne zna svoj posao moze i da poruzni u ocima drugih. Lepota je promenljiva, nije uvek ista.

Ajmo ovako Vockice jedno pitanjce - Zasto mislis da lepe cure nisu pametne ili ne mogu da budu pametne ili ne znaju da rade???
Otkud to vama ljudi AMAN!!! Mogu da vam nabrojim mali milion lepih
zgodnih , pametnih , talentovanih , radnih cura koje uz sve to znaju i par stranih jezika.....Prema tome neznam u cemu je problem , mogu da se spoje u jednoj osobi lepa i pametna cura jedini problem je u tome sto se muskarci plase takvih devojaka ali otom potom to nije tema ove price.....A i to da je lepota prolazna , mozda jeste ali
crte lice odaju svaku draz i pokazuju ti da je ta zena nekada bila
lepa i tu mogu da ti nabrojim mali milion zena kojima ni godine nisu
mogle nista, jednostavno zrace .To vazi i za muskarce , neki su sto su stariji to i lepsi kao staro dobro vino a ni pamet im ne ponestaje ....Prema tome Demantujem , Ja mislim drugacije da je spojivo i to veoma spojivo LEPO i PAMETNO u jednoj osobi..... wink

O, ne, ne, anastassija, pogresno si me razumela. Vidis kako slovca znaju da prevare. Odgovorila sam direktno na pitanje. Daleko od toga da smatram lepe ljude glupim. Nikada nisam zastupala tu teoriju. Naravno da ima raznih spojeva, kao, lep-pametan, lep-glup, ruzan-pametan, ruzan-glup...i podvarijante. Nisam shvatila i da se pitanje odnosi samo na zesnku populaciju, vec i na musku.
Slozila bih se s tobom da lepota ostaje, bez obzira na godine, sem sto dobija drugu sustinu. Elem, kada sam rekla da lepota gubi i da je promenljiva, to sam mislila na nase utiske. Neko moze da bude lep kao Boginja, kao Apolon, ali ako nam nije po meri, nije simpatican, prazan je, nema stila, sarma, lepota tada gubi svoju velicinu i vise nije ono sto nam se na prvi pogled ucinilo.
iElem, kada sam rekla da lepota gubi i da je promenljiva, to sam mislila na nase utiske. Neko moze da bude lep kao Boginja, kao Apolon, ali ako nam nije po meri, nije simpatican, prazan je, nema stila, sarma, lepota tada gubi svoju velicinu i vise nije ono sto nam se na prvi pogled ucinilo.

Opet imas dvostruki odgovor. Pazi mozda je ta osoba tebi nije zanimljiva ali nekom drugom jeste....Opet sada tu zavisi od ukusa kakav ko ima, mozda se tebi nece svideti ali meni hoce , kapiras...
I opet STIL, SARM pre ces naci kod lepuskaste osobe i da samo cuti dok kod pametne a ruzne ......hmmm, ne verujem , iskreno mrzim
kad mi neko mnogo pametuje a na kraju nista ne kaze.....Znaci opet zavisi od ukusa-definitivno!
Lepota je relativna i prolazna stvar... Lepota jedne osobe je upravo u onome,kako sebe zna da iznese. Pamet je nesto sto se nadogradjuje iz dana u dan...Za uspeh je potrebno sve u kompletu,ali prevashodno sreca i umece :D
Upravo od ukusa. Kako dozivljavas osobu. Svako na svoj nacin.
Sto je meni ruzno, ne znaci da je i tebi i obrnuto. Sve se ovo odnosi i na druge kvalitete, kao i mane.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:26 pm.