Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hteli ne hteli, život utiskuje tragove u našim sećanjima. Različite osobe pamte različite pojave, događaje, knjige, pesme, proizvode, utakmice, ljude... Uspomene su deo nas, one su na neki način mi sami...

Pa tako, amarkord...

.....
previše si toga načičkao, ima celu veče da se gleda Tongue
puno se toga ja secam...
nema vise tog sveta, sve se promenilo... ostao je samo ruku delo nekih davno iscezlih ljudi... malter koji vec opada, poneki stub, spomenik, natpis na zidu na starim tavanima...
Lepa tema nearh..Smile

(http://youtu.be/EXGHDN5rmtk)

vidis da nisam zaboravila? wink

Smile
Prelepa tema... Smile
Dovoljna za osmeh ove večeri,pa..hvala na tome Smile

Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Eh još kad bih mogla i miris da prenesem linkom pa da osetite baka Miline vanilice,pečene jabuke i čaj od nane....Ne,to nije ista nana kao danas,niti jabuka,niti vanilica...a da ne spominjem poparu! Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Jes vala,nigde više nema taki miris Smile
Vraća u život.. wink
(sou Sedmorice Mladih (i plesna grupa Petra Slaja))

(Hit Meseca, Duca Markovic i Idoli)

(OZON 202-ka)

(opstanak (na zalost, ne cuje se glas Dejana Djurovica))

(kockica)

(pozoriste u kuci)

Politikin zabavnik

(vise od igre)

...
(http://youtu.be/XUPlebVbgHM) wink

suzica u oku? LJ! Smile
cik pogodi ko sam... Smile

Smogovci... obozavala sam ih :D

Mali program... wink

Kolaricu panicu... Smile

Price iz Nepricave...

Smile
Ja se često sećam kad smo bili klinci letnjih raspusta u selu bio je doživljaj kad nas najstariji brat vodi u centar na korzo a kasno uveče kad se vraćamo po mraku mora da se prođe pored groblja .....................voleo sam da idem iako sam se smrtno plašio tog istog groblja, jer sam bio miljenik mnogih devojaka tada a bio sam prvi ili drugi razred osnovne lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:36 pm.