Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Bliži se Nova godina. Ma kakav imali lični odnos prema ovom prazniku i ma koliko bili pritisnuti brigama i eventualnim nedaćama većina nas će ipak upriličiti kakav takav doček nastupajućeg leta. Ako ni zbog čega drugog, a ono zbog druženja, etil alkohola i jela tipa infarkt i šlog. Međutim, ponekad život ume da se poigra sa nama i da nas stavi u situacije o kojima nismo ni sanjali da ćemo se naći baš na doček Nove godine.

Recimo, neka neobična mesta gde se meni to dogodilo su zatvor (u koji sam dospeo greškom, naravno), WC (bar dva puta) i, meni posebno drago, otočić Palagruža.. Sobe sumnjivih hotela, motela i pansiona nije vredno pominjati.

Dakle, koje je najneobičnije mesto gde ste dočekali Novu godinu?
1991/92, front pred Osijekom...
tacno u ponoc su obe strane opalile svim oruzljima, od pistolja pa do topova... nebo je bilo narandzasto, tresla se zemlja, na rezimskom TV-u neko kolo...
za par minuta sve se smirilo na uobicajenu sporadicnu razmenu plotuna...
toliko je bilo iracionalno da je to vec za roman...
1991/1992, skijanje na Kopaoniku. Ako dobro pamtim, to zimovanje je bilo najduže, možda čak 2 nedelje, dok su ostala skijanja bila 3-7 dana. Narednih godina je kriza tako stegla, da o skijanju nije bilo ni pomisli, a 1993. ni o bilo kakvom porodičnom putovanju.
Sećam se nekog vatrometa. Pili smo Coca-colu koju sam, između ostalog, dobio za dobar rezultat u slalomu neki dan ranije.
To je bilo poslednje zimovanje na kome je bila cela porodica Smile

PS. Baš ovu Novu Godinu sam pomenuo, jer me je Bitterlemon-ov post podsetio wink
svaka godina donosi iznenadjenje. secam se te godine kada sam proveo u avionu.tacnije bilo je23 i 30 let beograd-split.jbg kasnio sam jedan dan na brod jer sam bivsom morao da pravim docek nove godine jedan dan pre.fuksa me ostavila posle toga.dzaba sto je kupila i golfa i kucu za nas kad jednom me izneveri drugi put ne postoji

setio sam se doceka u gradskom busu.prvo smo otisli po savetu mog druga na zurku u kotezu.zurka je bila uzasna jer bio peder bal.sem sestre domacina nijedna nije bila vise.zato smo otisli na vidikovac po mom savetu ali tamo nismo pronasli stan.tada nije bilo mobilnih da pozoves i pitastacno koji stan.zato sam bio na sami docek u busu deleci svima lizalice.dok smo cekali bus grudvali smo neke devojke kojima se dopalo i naravno posle nisu ni zelel da idu na neku zurku vec krenula sa mnom i ortakom na trg gde je pevao corba.sva sreca uvek sam nalazio stanove u centru da stanujem pa nisam nikad zurio nazad zbog prevoza.secam se da smo ispred doma hteli da pomognewmo jednoj plavusi da se otrezni.ona se naslonila na onaj glupi putokaz i ovaj se okrenuo jer je rotirao.zveknhuo je u glavu a mismo pobegli jer smo mislil da ce nas optuziti za napad.hahaha
...2003 била је сама по себи за мане,баксузна.почела је некако пренемагајући се,фемкајући...гњавила ме је свих 360 и нешто дана.
пред њен крај,тада сам живео у барселони,одлучим да 2004 дочекам са породицом у будви.лет барселона-франкфурт- београд био је у вечерњим сатима.у београд се стиже око 22h,а лет за тиват је био сутрадан у 10h ујутро.све је било спремно,да испратим давежну 2003 за београд сам пошао 25 или 26 све је било обично,до франкфурта.приликом преседања у други авион на пасошкој контроли,претерано уштогљени полицајац ме је одвојио са стране,чекајући одређене провере.мислио сам уобичајна процедура,све док ме нису одвели у кулуаре аеродромске зграде.
задржан са 48h.пошто су ме напокон добро испроверавали због судских процеса који се против мене и дан данас воде пред италијанским судом,суочио сам се са непремостивим проблемом,како доћи до београда.да скратим,31.12.2003 провео сам у изнајмљеном ауту возећи за београд.23:55h 31.12.2003 стојим на моловој пумпи у близини будимпеште,сипам гориво и телефонирам својима.
у 00:00 неколико радника пумпе,неки мађарски цигански пар,који је на пумпи жицкао лову,да сипа гориво и ја дочекали смо заједно 2004. мислио сам да ће 2004 бити гора од предходне,међутим била је то можда једна од најбољих година у мом животу.
2003/04 мађарска,бенз.пумпа,радници пумпе,цигански пар и ја....фелинијевски дочек нове године.
Mrzi me da opisujem....

Svakako.....kao svaka zena sam kasnila.....i docekala sam NG 98/99 u liftu.....da bedak bude veci......zaglavila sam se u istom.....I TO SAMA!!!

Et....bzvz....ali setih se toga kad sam procitala temu Smile
1986/87 дочекао сам са једном изузетном, али јако приземљеном мачком у најобичнијој бакалници једног мог другара са друштвом које се послуживало директно са рапова. Била је одушевљена, вероватно што је странкиња. Обично смо чекали негде где су биле бар три звездице.
U terazijskom tunelu, pre desetak godina roll

Sedeli smo kod prijatelja do pola sata pre ponoci i onda odlucili da krenemo kuci da bi bili sa klincem i tastom koja ga je cuvala.

Ali guzva je bila takva da smo tacno u ponoc i dalje sedeli u kolima u tunelu... wink
nije bas neobicno... ali... rim pre par godina... par minuta posle 12... gomile setaju ulicama ljube se i svi nesto pevaju... kako sam se ja samo, u toj gunguli super osecala, urlajuci iz sveg glasa... pune tribine ludih navijaca i baklje svetle ceo sever gori, bubnjevi tutnje i pesma se ori, jedite g... mi smo sampioniiiiiii.... alealeeeeeeeeeeee..... 8)
oooooo vidi ovde sve neki opasni momci... sevrludaju...
Ispod nadvoznjaka cuvajuci strazu jednoj devojci da piski ... ne znam kako me ubedila na to ali eto, mislim da je to bio prvi i poslednji put da sam je video.
nije bas neobicno... ali... rim pre par godina... par minuta posle 12... gomile setaju ulicama ljube se i svi nesto pevaju... kako sam se ja samo, u toj gunguli super osecala, urlajuci iz sveg glasa... pune tribine ludih navijaca i baklje svetle ceo sever gori, bubnjevi tutnje i pesma se ori, jedite g... mi smo sampioniiiiiii.... alealeeeeeeeeeeee..... 8)
Tutalo jadno! Nek' si se radovala pa makar povod bio davno prošlo vrijeme. Koliko, onda, godina već tuguješ, djevojčice?
Davno bese ali rekao bih da je to na parkingu ispod nadvoznjaka drzeci strazu nekoj devojci dok piski.
Smile
Najneobičnije mesto gde ste dočekali Novu godinu

i ja bih sada toga trebalo da se sećam.................Smile))
Donna..

Najlepši ljudi i najlepše stvari u životu su najjednostavnije!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:53 pm.