Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li was to nawodi da pomislite da je on homoseksualnog opredeljenja ili ipak mislite da to sto on koristi razne kremice pa cak i sminku jeste sastawni deo owog wremena u kom ziwimo?Smile
Ako moja ljubav trazi da vodim racuna o sebi, da se brijem svaki dan, da odem na depilaciju, da koristim neki kozmeticki preparat ili da nosim neki nakit, rado cu se podvrgnuti tome uz uslov da me to ne ponizava u muskosti. Naravno prava zena zna kako da nacini pravog muskarca, pa ne vidim razloga zasto se ne prepustiti njoj u tim zahtevima.
da li was to nawodi da pomislite da je on homoseksualnog opredeljenja

Ne naravno...jako je lepo videti negovanog muskarca, (pod tim ne podrazumevam sminku naravno niti farbanu kosu) ali manikirani nokti, sveze obrijan, mirisan, pa cak i solarijumom opaljen što da ne ako vec nije sezona suncanja.... lollollol
I danas i takvi imaju epitet '' Metrosexualac'' wink
I ja lično volim da muškarac drži do izgleda, a da pritom ne prati iskljucivo modne krikove i vriskove, ima ih dosta koji nabacaju na sebe par komada markirane konfekcije...ali to je uglavnom nidje veze rollroll
Dok ima onih koji znaju da ponesu i obuku neke jednostavne krojeve ali iz njih izvire muzevnost i stil winkwink
I podrzavam muski samo napred lickajte nema tu nista feminizirano ili pak homosexualno... winklol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
da li was to nawodi da pomislite da je on homoseksualnog opredeljenja ili ipak mislite da to sto on koristi razne kremice pa cak i sminku jeste sastawni deo owog wremena u kom ziwimo?Smile

O muskarcima ne mislim mnogo. Ste se tice tendencije feminizaranja, ako je to bila namera postavljaca koga pozivam da malo i komentarise a ne samo zadaje preteske zadatke, onda je nepobitno po onom cuvenom iz Radoja Domanovic:" To kod nas ne moze da biDne." Ako joj integralnom i nenaruzenom muskoscu ne mogu dokazati da sam musko, onda treba da ili ona ili ja nekoga menjamo... rollrollroll
da li was to nawodi da pomislite da je on homoseksualnog opredeljenja

shockshockshock

"Videti"... mushkarca da vodi rachuna o svom izgledu...
Pa... to je neshto najlepshe. Zar su..."razne kremice" previshe ??? roll
Boze, pa svako zivo bice mora da brine o higijeni i valjda ima potrebu osnovne nege i lepog mirisa. ( I zivotinje neke brinu o higijeni, recimo macka). Naravno da treba da koriste kreme, obavezno dezodoranse, mirise (ima tako lepih muskih parfema), a da ne govorimo o tusiranju (valjda se tu ne postavlja pitanje????).
Mindjuse koje su muskarci poceli da nose su recimo neki trend danasnjeg vremena, mada se meni licno to ne svidja....

Na svu srecu ne poznajem muskarce koji koriste sminku, barem ih ja ne primecujem, osim verovatno travestita ili poznatih licnosti na snimanjima. Verovatno ih sminkeri ubede da je sminka neophodna da bi bolje izgledali na snimcima.
rollrollroll

Mindjuse koje su muskarci poceli da nose su recimo neki trend danasnjeg vremena, mada se meni licno to ne svidja....

pa ne volim ni ja tetovazu na zenama a ni pirsing...
a sto se tushiranja tiche ako se depilirash, moras se tushirati svaki dan da se ne usmrdi a ako imash dlake, pa dovoljno je na dan rpe seksa, zar ne?
Tongue

pa ne volim ni ja tetovazu na zenama a ni pirsing...
a sto se tushiranja tiche ako se depilirash, moras se tushirati svaki dan da se ne usmrdi a ako imash dlake, pa dovoljno je na dan rpe seksa, zar ne?
Tongue

A sto se ti nadje prozvan???? rollrollroll
Nosis mindjusu??? wink
Depiliras se??? Tongue
Ili nesto sasvim treceee :?: :?: :?:
mindjuse nikada!
lancic ili narukvica, kao i lep sat mozda, depiliranje obrva delimicno, genitalija po dogovoru s partnerom, na nogama bih ipak ostavio malo dlake ako se dozvoli...
lol
citat : depiliranje obrva delimicno

ovo me je zbunilo totalno :!: :!: :?:
Ovaj, ne bi da ovde prezentujem genitalije... zna se sta je red a sta je med... I meni jedna prigovori: Uh sto se "osecas" na pivo??!!!" Dok cu ja : "Izvini, molim te, ti mirises na cigarete!"

Higijena se podrazumeva i Nivea, eventualno neka bolja, ali pirsing muskarca, sminkanje, lakiranje... dajte bwe iz kog ste vi filma?! 8)
prvom muskom celjadetu koje se rodi, busili su uvce i stavljali mindjusu jos odaaaaavnoooo (mislim desno uho, nisam sigurna), bar u ovim krajevima odakle poticem. nisam bas sigurna koji je razlog tog obicaja, pa da ne lupam, ali definitivno nije u pitanju danasnji trend.

ps. nije nikakvo "prozivanje" milicice, samo si me podsetila na taj obicaj, a ja volEm te obicaje da znam wink
e, da.. i do pocetka 20. veka, u Srbiji je bilo normalno da musko ima percin, tako da ni duga kosa kod muskaraca nije pomodarstvo koje je bilo takodje "proganjano" kad sam isla u osnovnu i srednju skolu.
Ne moramo voleti, niti robovati obicajima... wink
slazem se wink

vremena se menjaju, menja se moda i obicaji. neko to vrlo lako i brzo prihvata, neko ne.

licno, smatram da je normalno da neko vodi racuna o sebi, bilo da je musko, bilo da je zensko.
nekom pristaju neke stvari, nekom ne. poenta je ne raditi nesto po svaku cenu samo zato sto je in ili zato sto tako svi rade, vec slusati sebe i biti u skladu sa sobom.

svaki nesklad se vidi na km i uvek nesto govori.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.