Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Stvarno nije jasno gde nam se taj stari dobri običaj zaturio.

Čudimo se kao što se ljudi sve kasnije i kasnije žene i što se brakovi razvode sve više i više. wink Nije čudo.

Taj Miraz je imao svoj duboki smisao i opravdanje. Ljudi su kad su se ženili tačnO znali i to šta sve dObijaju uz Ženu, pa su mOgli mnogo bolje i lakše da planiraju zajednički život i budutjnOs. Mnogo je, mnOgo teže da se kretje od Nule, takOretji.

Cenim da su i naše Članice svesne situAcije, pa odlučih da pOstavim ovu Delikatnu Temu.

Elem...

Kad bi se danas udavale šta biste svome dRagom iZabraniku donele u Miraz?

Pitanje je i za Udate i za Neudate, bRez razlikU.

PS: wink Bolje da izumre Selo nego da nam iZumru obichaji.
Sebe cu mu dovedem u miraz... Tongue Mislim da ce mu to biti najbolji poklon... twistedTongue
Antistres, ne uvrtji, negO odgovori na TemE.

Ovde je pitanje Miraza a ne Osobe.
Sebe cu mu dovedem u miraz... Tongue Mislim da ce mu to biti najbolji poklon... twistedTongue

A maakar tange jedneee nemoj ic bez nistaaa lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
lollollollol predbračni ugovor :D :D :D
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Jeste brate Aleksa, gatjkE valjda svaka ima.
Strumpfeeeee, zemlju ne mogu da nosim sa sobom, wink tako da svu svoju pokretnu imovinu ( citaj garderobu ) nosim sa sobom.... Tongue Necu imati nista protiv, ako moj buduci muz pozeli da mi obnovi ili uveca moju pokretnu imovinu... Tonguelol

P. S. Sejlore, mozda mu se nece svideti moje tange, tako da necu da rizikujem. twisted
lollollollol predbračni ugovor :D :D :D

BiljO neŠ mi verOvati al u čitavOme gradu u kome ti i ja tRenutno živimO osim mene nema nikOg drugog kO zna da napiše predBračni ugOvor kako tReba.

wink Nije tO lako napisati u ovi nashi Uslovi.
Strumpfeeeee, zemlju ne mogu da nosim sa sobom, wink tako da svu svoju pokretnu imovinu ( citaj garderobu ) nosim sa sobom.... Tongue Necu imati nista protiv, ako moj buduci muz pozeli da mi obnovi ili uveca moju pokretnu imovinu... Tonguelol

os ti to da zatrudnis xaxaxa

P. S. Sejlore, mozda mu se nece svideti moje tange, tako da necu da rizikujem. twisted

roll Ako si dEvojka za Udaju, pričatjemO.
Tebi biH mOžda mOgo malO i da prOgledam kRoz Prsti štO se tiče Miraz, delUeš mi Pametna i trezVena ženska, a to u današnje VrEME nije laSno najTi.

Jezik pregrizo, mislila sam na uvecanje kolicinsko ne na uvecanje na XXL.... Tonguelol

Jezik pregrizo, mislila sam na uvecanje kolicinsko ne na uvecanje na XXL.... Tonguelol

pa ti rece ,,pokretnu imovinu,, xaxaxa kad ga rodis postaje pokretna imovina lol
wink Možda neko misli da esu, ali ti nashi stari nisu bili nimalO glupi.

Zasnivanje braka i pOrodice jE edna sasvim Ozbiljna stvar i nijE za zaEbanciju.

Zato je uz dEvojku išaO i Miraz, obaveZno. kOja nEje imala Miraza teshkO je uopšte mOgla i da se Uda, il joj je bilO sudjeno da se Uda za nekOg Slepca i sirOmaška.

Sve tO ima neku svOju lOgiku.

AkO smo se vetj Opredelili za KapitalizaM kao društvenO uredjenje, onda budimO Kapitalisti dO kraja i ne Ženimo se bRez Miraz, apElujem.
Ajde ako resim da se opet zenim,nauci me sta da trazim u miraz,i kako da nadjem neku koja ima miraz a da joj ga vec neki do sad nije oduzeo twistedlol mozel taj miraz da pripovrati i unese u brak s,amnom
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:24 am.