Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: duhovi
karakteristike zlih duhova
zli duhovi su nevidljivi za coveka, iako se njihovo prisustvo moze osetiti (neko je pored vas), pri cemu je taj osecaj mucan i uznemirujuci. zli duhovi su po svojoj prirodi strasno zlobna, lukava, lazljiva bica, koja imaju odvratnu spoljasnost. oni svim silama teze da pridobiju coveka, da ga navedu na greh i zatim da razvijaju i povecavaju u njemu taj greh, sve dok covek ne postane njihov “sluga”.
znaci prisustva zlih duhova u coveku
covek pocinje da slusa tudje misli (recimo, ja sam tvoj prijatelj, ja cu ti pomoci, ja te volim, ja cu ti preneti posebna znanja). zli duhovi znaju na sta je covek slab i cine to da bi stekli njegovo poverenje. takodje “igraju” na samoljublje - ja sam te izabrao jer si bolji od drugih a oni su gori od tebe. zli duh manipulise s vama onako kako hoce, da biste mu poverovali i pozeleli da s njim opstite. ukoliko u nesto posumnjate, on ce vas odmah odgovarati kako bi ste se umirili i slepo mu verovali.

GhostBuster, mnogo citas o tome. :D Ako se bavis tom materijom, zaista mozes i da "zalutas" u te vode. Tesko je izvuci se iz istih. Zato smanji dozivljaj.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:39 pm.