Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dakle, da se ne biste zaletali, tema nije o meni nego o svima.
Gledam neke ljude i bas se cini kao da bezbrizno koracaju kroz zivot, kao da nemaju briga.
Zasto neko od nas ne bi imao tu privilegiju pa da nema posla sa problemima!?
Sta meni fali? I ja umem da uzivam ... kada bih za to imao prilike.
Šta meni fali? Moj glavni problem u životu je alergija. Od toga ne može da se rikne, ali to ipak smara evil
Svi ostali moji životni problemi su sitnice wink
Gledam neke ljude i bas se cini kao da bezbrizno koracaju kroz zivot, kao da nemaju briga.

Fali mi jedan milioncic,pa da uzivam i da me glava do kraja zivota ne zaboli!! lollol

Na svetu nema coveka koji nema briga ..ako ne juce,onda danas ili pak sutra.Treba samo znati sa njima ziveti.Sve polazi iz glave....Ja umem da uzivam u sitnicama.Ima dana kada mi bas nije ni do cega,ali pogledam moju malu dusu,i odmah sve brige i problemi se zaborave!!

Srecu cine male stvari.......
A za milionce cu se vec nekako snaci lollollol

Mozda sam omasila temu..ali znam oprostices ti meni-jer sitnica je to
crtica iz života: odeljenja maturanata, profesor pita...kako koji učenik ustaje svi kažu imali su problem i nisi mogli na nauče da odgovoraju...i posle 10-tog učenika...profesor kaže:" Dobro sa problemima morate da se borite. Ne mogu biti razlog da se oslobodite obaveze, svi imamo probleme. Hajde neka podigne ruku onaj ko nema nikakav problem" Dva učenika su podigla ruku. Na šta je treći učenik rekao:"Verujte profesore, oni su takve budale, da zaista i nemaju nikakav problem."

shockshockshock

Meni fali mnogo stvari....ali po malo od svih njih, pa da budem srećna. :!:
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Meni nista ne fali .
Sem pameti. 8)
pored same sebe problemi mi i ne trebaju roll
Pa da ti ionako smetaš pa smetaš dal sebi ili drugima.............nebitno,men smeta kad te nema roll

Dobar si čOek, imaŠ duha, nisi glUp, rekao bih da si pOprilično i naObražen obzirom da znaŠ i Engleski, što zaključujem iz naziva nicka.

Problem je mOžda tvoj pristup Životu uOpšte.
Promeni kodeks i shvatanje života.

Nema strahova ni nesigurnosti, nema nervoze, napetosti niti nerviranja. u svakom trenutku budi miran i staložen, siguran u sebe, svoje znanje i sposobnosti, razmišljaj pozitivnO, živi živOt punim plutjima i uživaj u životu, ne dozvoli da ti se bilo ko penje na glavu ma koliko ti se možda chinilo da je motjan. Budi spreman da u svakom trenutku zaštitiš sebe i svoju pOrodicu, budi korektan sa ljudima ali istovremeno spreman da na svaku nekorektnost ili zlobu adekvatno odgovoriš, voli žene i decu.

Kad sve to pOstigneš bitješ sretjan čOek.
Upao mi je telefon u kafu, tako da mi fali pomenuti aparat.
Upao mi je telefon u kafu, tako da mi fali pomenuti aparat.

Izgleda da ti voliš duplu kafu, u velikoj šolji, čim je pomenuti aparat uspeo da se udavi u njoj Smile
Pa da ti ionako smetaš pa smetaš dal sebi ili drugima.............nebitno,men smeta kad te nema roll

Jaooo Zare......tebi na ovoj slici nista ne fali!!! Divan si!!

Btw....daj br telefona ovog momka Smile)))))
Jednostavno je: treba biti zadovoljan onim sto imas.... a zelju za onim sto nemas, a zelis, ne treba opteretiti nezadovoljstvom.....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:36 am.