Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pitaju Muju da li više voli devojke koje puno pričaju ili one druge?

Koje druge? - odgovori Mujo

lol
Kaže Haso: - Mujo, zašto sediš na prozoru dok ti Fata peva?

- Moram bolan, ljudi će misliti da je tučem.

lol
shockshock di iskopa njih dvojicu????

Zbog njih cijela Bosna "looda".

Vadi Pericu! Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
jes, pa da stradam od njegove raketLe..............Smile))
jes, pa da stradam od njegove raketLe..............Smile))

di da kazesh Perishi da ga vadi pa naljutiJo bi se odmak lol
i ko zna kake bi tek on kuke i kvake izbacivo............Smile))
Pitali Muja da li bi Micu jedared, ili Hasa dvared, a on odgovorio:"Mica je Mica, ali dvared, je dvared...!" :D
pa da, a ja se ništa ne pitam............Smile))
mico,ne mose ljutis on jedared ja jedared zare ako dodje i on ce hteti da da ti ucini jedaredd i taman si mirna do petka lollollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ma nema problema........ ću ve kupim onu lutku na naduvavanje, pa e zakucavajte do mile volje...................Smile))
pa da, a ja se ništa ne pitam............Smile))

Па ви'ш да нису још ни стигли до тебе, немо се рано радујеш!
mico,ne mose ljutis on jedared ja jedared zare ako dodje i on ce hteti da da ti ucini jedaredd i taman si mirna do petka lollollol

Зар си ти мислео овака риба као Мицика да се задовољи само са три метка? Срам вас било, ленчуге мушке!

Зар си ти мислео овака риба као Мицика да се задовољи само са три метка? Срам вас било, ленчуге мушке!

Ja sam samo skroman,nisam teo da je razvaljujem Tongue

Ти и не можеш да је развалиш...више волиш добар залогај, него добру женску... :D

Ти и не можеш да је развалиш...више волиш добар залогај, него добру женску... :D

eeee ali posle zalogajaaaaaa........krevettt TongueTongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:45 am.