Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zamolio bih vas lepo i iskreno da na ovoj temi napišete ko je s kime u vezi od forumaša i forumašica, da ne bih sebe dovodio u razne neprijatne situacije.

Desilo mi se par puta da napišem tako nešto nekome i onda dobijem odgovor pa se iZnenadim. Sto godina sam na forumu a pojma nemam ko je s kime.

Verovatno su i neki drugi zapadali u slične situAcije.

Zato je bolje da popišemo ko je s kim, da se zna ko su parovi i onda više neće biti neprijatNosti.

Unapred se zahvaljujem.
Kada si vec postavio temu ovakvu kakva je...hajde sad ti nama lepo da napises ono sto ti znas...red je.Mislim sta i ko te je to iznenadio...
ja prva da se zapljunem... nisam u vezi sa nikim... wink mislim nisam onako, ali se vidjam sa ovim vesticama i po nekim od muskih ali to se ne racuna zato sto su to nasa ritualna ispijanja kafe... :D Tongue
Ja sam (zasad) sam. Inače, baci pogled na moju temu "Ko se sve smuvao na ovom sajtu?", tamo ćeš naći nešto informacija koje te zanimaju Smile
A ne, ne. Ne bih ja ništa neovlaštjeno otkrivao o bilo kome.

Povod za ovu temu je edan odgovor koji sam dobio na private koji me baš iZnenadio.

Nikad, al nikad ne bih rekao da su baš tih dvoje članova zajedno.

Ko želi neka to i otkrije, ko ne želi - neka se ne ljuti ako mu se desi da prOčita neku od Shtrumpf-ovih, Srcetovih ili Uzijevih srceparajućih poruka u inbox-u svoje supruge ili vOljene devojke.

Ova Tema je postavljena s dObru nameru, a kOlko tje uspeti ne znam.
ja prva da se zapljunem... nisam u vezi sa nikim... wink mislim nisam onako, ali se vidjam sa ovim vesticama i po nekim od muskih ali to se ne racuna zato sto su to nasa ritualna ispijanja kafe... :D Tongue

Ja kafu ne pijem :p lol
da li je ovo neki trac kutak ? SmileSmile

Jeste, 'ajde malo da tračarimo wink :D

Ja kafu ne pijem :p lol

Nisam ni ja pila kafu... Tongue ispravljam gresku, neki pili kafu, a neki caj... lol
Mi koji smO neOženjeni a Željni ne mOžemo znati na slepO dal je neka Članica slObodna il nije.

I u kom smislu je slObodna ako je slObodna.

Zato je bOlje da se situAcija RaZjasni, kakO ne bi dOlazilo dO nespOrazuma i sukOba.

wink To su mOji mOtivi i pObude za pOstavljanje edne ovakve Teme.
da li je ovo neki trac kutak ? SmileSmile

Jeste, 'ajde malo da tračarimo wink :D

srculence ti si nam pravi izvor informacija sa ovog foruma..imas tu cast da krenes Smilewink
Ja nemam pooojmaaa ko se skim muva ovud,a tu sam barem dveee dobre godine,i jos nisam cuo da su se dvoje smuvali ili makar kresnuli
Da se ogrebu z akafu,jes...kolac,jes,,,,
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Aj što zna negO je pOčeo i da Druka. Pravi prObleme.
Mi koji smO neOženjeni a Željni ne mOžemo znati na slepO dal je neka Članica slObodna il nije.

I u kom smislu je slObodna ako je slObodna.

Zato je bOlje da se situAcija RaZjasni, kakO ne bi dOlazilo dO nespOrazuma i sukOba.

wink To su mOji mOtivi i pObude za pOstavljanje edne ovakve Teme.

Da li se smatra da je zauzeta i ako se obecala?Ili to mozee...
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:03 pm.