Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pre neko veče sam imala zadatak da "čuvam" klince kod sestrića na rođendan,naravski to mi je bilo zadovoljstvo...Al ne lezi vraže,naebala sam načisto. Najpre mi se pobiše dve devojčice,pa onda i treća a da ne pričam što nisu hteli ničega da se igraju.
Kad im pomenuh masne fote,popove i dame..oni mi se pokidaše od smeha.
Šta ste se vi igrali na malim rođendanima?

Sve se poremetilo.Nit se igraju nit ih interesuje.
Jedini dečak koji je zaplesao sa devojčicom,nazvaše ga oma-ženski petko Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
bem ti neE ti bilo lako, na zadnjem dechjem roNdjendanu na kome sam ja chuvala decu a to je bilo davno el su moji veliki pa se chuvaju sami, sam organizovala deda mraza (lokalnog glumca) pa su sva deca dobila poklone ( ceo razred) i bili presretjni, nisam imala problem sa tim igrama ali se setjam da su igrali pikado lol i kako demolirati stan, mogu ti retji da su svi bili zadovoljni shto je i najbitnije a ebesh nekolko razbienih chasha, chinija i tanjira, vazno da e deci bilo lepo lollollollol
ja sam se uvek uvaljivao kod starijih da bijem pivo sa njima,nisu me zanimale te glupave igre?!!mada sada mi nedostaje!!
kad sam bio malji deca nisu nam bili potrebni animatori. sami smo se zabavljali. A i bili smo kidišljivi na ženskinje pa sve te igre ljubavnoga tipa smo jako voleli i negovali. Sd muški nezainteresovani, nevini do 20-te, devojčice se biju zbog dečaka.... Žasu
Ja sam bogami obožavala "masne fote" Smile
jedva sam čekala da se flaša okrene ka Milančetu,a mene da poljubi :D Nismo bili bezobrazna deca oopsSmile
Sad mi je taj,najbolji drugar,al devojčice su ludele za njim u to vreme Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
ja sam ovaj dečak što je plesao sa devojčicom, pa me nazvali ženski petko!!! Al jebe mi se, meni bilo lepo, a i Plavka nas je baš dobro čuvala

ma Plavka je čudo............. isto tako čuva i moje cipele.......Smile))
a vi toj sas šufla. mi smo fote vadili iz šeširitja. Neka ova fota liže .....od kolena pa naviše dok doiti
ja sam ovaj dečak što je plesao sa devojčicom, pa me nazvali ženski petko!!! Al jebe mi se, meni bilo lepo, a i Plavka nas je baš dobro čuvala

lollollol vidiš u kakog je izraso od mog čuvanja,kvo mu fali,ništa Smile

još se menjate sa čizmicama 47 sa preklapajućom štiklom
a vi toj sas šufla. mi smo fote vadili iz šeširitja. Neka ova fota liže .....od kolena pa naviše dok doiti

uuu medo,vi ste bili brezobrazni oopsSmile
comi mojne vise da kucas mesto mene!p.s nisam ti ja bas neki zenski petko,sta vise suprotno!!
:D .... neću više, al neću ni manje........Smile))
Pa zar na ovu dečju temu shockSmile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:13 am.