Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada zena ima telo kao ona, greota je ne jebati. Ali shta ako nece????? Rekla je da uziva vishe u pushenju nego u seksu. I popushila mi ga je tako dobro da mi je zauvek ostala u secanju i srcu, iako se posle nismo vidjali, eh... Udala se. Blago njenom muzu. Ima tako charobna usta... Da mi je da mi josh samo jednom popushi, pa da i umrem. Da ne zalim.
I to mi ga je pushila a da ga nije dotakla rukama.. samo medna usta i vreli veshti jezik. M, hvala ti.
El si posle svega ugasio Opušak, da se nešto ne zapali?
Ne znam StrumpF.. Hik! To mi je u genima.. Da rokam vino.. lollol

Neg´ cuj ba.. Ja i poslije case toga.. ovog iznad ne kontam?

lollollol
Ja sam shvatio šta se desilO.

Izgleda da mU je ona pOpušila al mU nijE dala da Ebe.

To jE mOžda Zbog tOg što jOj se neshtO ŽurilO pa nijE imala vremena, a mOžda jOj se neshtO nije ni SvidElo pa se predOmislila.
Ja je u takvU situAciju ne bih pUstio da Ode, negO bih učinJeo i ja Njoj(zi).

Ebg-a, kakav je to sEh akO tju samo ja da Uživam?
Kada zena ima telo kao ona, greota je ne jebati. Ali shta ako nece????? Rekla je da uziva vishe u pushenju nego u seksu. I popushila mi ga je tako dobro da mi je zauvek ostala u secanju i srcu, iako se posle nismo vidjali, eh... Udala se. Blago njenom muzu. Ima tako charobna usta... Da mi je da mi josh samo jednom popushi, pa da i umrem. Da ne zalim.

Bog te mazo, i meni kum pričao istu priču ne znam samo da li je ista riba. Ova koju on zna se udala pa razvela. Bukvalno nije htela sa mužem ništa osim pušenja i čovek više nije mogao da podnese. Viš koliko se kvalitet života umanjuje brakom a ko momak bi svako poželeo takvu pipiku. Naravno, povremeno i sa strane...

Bog te mazo, i meni kum pričao istu priču ne znam samo da li je ista riba. Ova koju on zna se udala pa razvela. Bukvalno nije htela sa mužem ništa osim pušenja i čovek više nije mogao da podnese. Viš koliko se kvalitet života umanjuje brakom a ko momak bi svako poželeo takvu pipiku. Naravno, povremeno i sa strane...

Ma i sledjii,što da ne lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:07 pm.