Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koga to osim mene ovde vredi pohvaliti i zbog chega?
Ponekad uletim na kratko ali izdvojishe se: Biter- razuman tip, Srce iskreno- gospodin, Zare- zajebant, Stormi- sharmerka.
E ima josh par nickova al da me jebesh ne mogu trenutno da ih se setim. Drugi put o njima.
Ajde ba.................... Na praznik postavljas tak´e teme...

Ajme meni... okrenuce se Joshua u grobu.. rollroll
Kakva su pravila teme? Povaljuje li se osoba iznad ili po želji?
Pohvalio bih člana Sejlora.

Vazda čOek vedar, veseo i dObro raspOložen iako se iz pOstovi vidi da je svašta u živOtu prOšao.

Žene ga cedile, ratOvao i krvariO, kitOve lOvio, s Ajkule se bOrio..., ko zna gde sve stigao i šta sve radiO, a ipak ostaO ČOEK.

Bravo SejlOr :!:
Slažem se Aleksa je legenda samo mu zameram na dinamitu lollollol
Pohvalio bih i člana pod nikom Morski_Konjic.

Shvata čOek u čemu je srŽ prOblema, ma o kojoj temi da je reč.

I dobro procenjuje, rekao bih.
Pohvalio bih Zareta, Mitju i Zdravka, oni iako ponekad odu sa foruma, pre li kasnije se vrate, na radost forumaš(ic)a željnih dobre atmosfere Smile

Vazda čOek vedar, veseo i dObro raspOložen iako se iz pOstovi vidi da je svašta u živOtu prOšao.

Žene ga cedile, ratOvao i krvariO, kitOve lOvio, s Ajkule se bOrio..., ko zna gde sve stigao i šta sve radiO, a ipak ostaO ČOEK.

hahahahahahaha, sejlor k'o da je starac i more lol
Pohvalio bih Zareta, Mitju i Zdravka, oni iako ponekad odu sa foruma, pre li kasnije se vrate, na radost forumaš(ic)a željnih dobre atmosfere Smile

Opet lupetaš............ jedva čekaju da mi vide leđa :?

Opet lupetaš............ jedva čekaju da mi vide leđa :?

Kako ko roll

hahahahahahaha, sejlor k'o da je starac i more lol

Au, Nely... "starac i more"!Smile I Ti sejloru da učiniš k'o u onam vicu... "...nemoj da me braniš više, molim Te!" Tongue
Ima ljudi za pohvaliti, sto zbog duhovitosti koja je ovde pozeljna, sto zbog pameti koja je neophodna da bi sve imalo smisla, sarma, lucidnosti itd... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:38 pm.