Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako je moguće da gledaš čoveka u oči, pričaš mu priče a već u glavi imaš sasvim deseti scenario!?
Sve češće imam posla sa takvim ljudima i to počinje baš da mi smeta.
Na žalost, to se ne odnosi samo na posao.
Kako se ogradjujete od takvih osoba?
Ja nisam prevrtljiv, moje misli, reči i dela su (uglavnom) u skladu. Ponekad postoje neka sitna odstupanja. Npr. neću obavezno reći nekome ako mi se kod njega neka sitnica ne dopada. Jednostavno, neću pokretati tu temu. Ako me baš pita šta mislim na tu temu, rekao bih.
Kada bismo baš uvek svima govorili istinu, ne bismo imali baš puno prijatelja. Mada, ima teorija (koju nešto ne primenjujem u praksi) da je istina najbolji filter kroz koji prođu samo pravi prijatelji.
Navikao sam da su ljudi ponekad prevrtljivi, to je posebno izraženo kod žena, čak se vidi i na prvi pogled. Mada, žensku prevrtljivost uglavnom tolerišem, čak donekle i razumem, jer je u direktnoj vezi sa njihovim naglim nepredvidivim promenama rasploženja wink
Kako je moguće da gledaš čoveka u oči, pričaš mu priče a već u glavi imaš sasvim deseti scenario!?

i ja se to pitam... roll

a kako izlazim na kraj? tako sto stavim kraj. takve osobe izgube moje poverenje, koje (cak iako zelim i potrebno mi je da ga povratim) prakticno nece nikad povratiti. kad nemam u nekog poverenja, ne mogu da funkcionisem sa tom osobom ni na koji osim najpovrsnijeg nacina i zato - KRAJ.

ps. zaboravih da kazem da iste osobe u mojim ocima izgube postovanje i ne retko ih se gnusam.
Sve češće imam posla sa takvim ljudima i to počinje baš da mi smeta.
Na žalost, to se ne odnosi samo na posao.
Kako se ogradjujete od takvih osoba?

karam im kevu.................... lollollol
Nato, Nato si danas seksualno raspoložena.............Smile))
Ja nisam prevrtljiv, moje misli, reči i dela su (uglavnom) u skladu. Ponekad postoje neka sitna odstupanja. Npr. neću obavezno reći nekome ako mi se kod njega neka sitnica ne dopada. Jednostavno, neću pokretati tu temu. Ako me baš pita šta mislim na tu temu, rekao bih.
Kada bismo baš uvek svima govorili istinu, ne bismo imali baš puno prijatelja. Mada, ima teorija (koju nešto ne primenjujem u praksi) da je istina najbolji filter kroz koji prođu samo pravi prijatelji.
Navikao sam da su ljudi ponekad prevrtljivi, to je posebno izraženo kod žena, čak se vidi i na prvi pogled. Mada, žensku prevrtljivost uglavnom tolerišem, čak donekle i razumem, jer je u direktnoj vezi sa njihovim naglim nepredvidivim promenama rasploženja wink

Cudo ne rece zene imaju PMS pa je zbog toga... al ok., mlad s´ ti jos za neke stvari.

Naravno, kada bismo govorili istinu.... al i sta ce mi takvi prijatelji????

Pravi prijatelj kaze sve u lice! A i ja njemu...... 8)
Nato, Nato si danas seksualno raspoložena.............Smile))

sto? osh me ka.................... ash? lollollol
Nato, a el mu prvo kažeš il ga prvo ubiješ?...............Smile))
Prvo kazem, lepo se izvinim i kazem............... lollol
O PRIJATELJIMA.................................. MOMO KAPOR

"Godina je sve više - prijatelja sve manje.

Prijatelji se gube tako što ih ukradu žene (poslednji put smo ih videli na momačkoj večeri), krade ih posao, kradu ih godine, vreme, krade ih smrt, kradu ih neke druge, strane zemlje, kradu ih nam njihova deca, njihovo ime u novinama, njihovo lice na televiziji, kradu ih nam naše reči o njima koje su čuli od trećih prijatelja. Održavamo panično neka klimava prijateljstva, krijući sopstvenu slabost i strah da ostanemo sami. Najveći broj naših prijateljstava su neka vrsta bednog sporazuma sa savešću, bekstvo od samoće.

Kako samo zavidim prijateljstvima starim pedeset godina! Koliko je samo bilo potrebno ljubavi, strpljenja, mirenja sa greškama, pristajanja na slabost; koliko lukavstva da se godinama krade vreme od posla, od ambicija, od porodice i poslepodnevnog sna - koliko mnogo razumevanja da se održi ta slabašna, krhka biljka prijateljstva između dva starca što se duže od jednog ljudskog veka nalaze u "Mažestiku", u podne, posle svih dobrih i loših godina! Dva starca u "Mažestiku", u podne - dva preko noći ostarela dečaka što poznaju neke samo njima znane prolaze kroz zabranjene kapije kojih više nema, rupe u tarabi, i tajanstvene tunele u iščezlim vrtovima, sada posle svega i druže se svakoga dana u podne: jedanput kafu plaća jedan, drugi put - drugi.

Zanimljivo, za kraj nekog prijateljstva uvek okrivljujemo druge, nikad sebe. Retko ko od nas pomisli za sebe da ima možda tešku narav ili sklonost ka novim prijateljstvima. Što se mene tiče, stari prijatelji su mi prave dragocenosti u životu. Naravno, kao i ostali, sklapam nova poznanstva ali više od svega čuvam prijateljstva sa onima koji me pamte dok sam još imao tamnu kosu i bio sklon ludorijama."

DELIM MISLJENJE............................ 8)

ps. Za Tarzanovu cuclu..

KOPIRANO IZ MOG MAILA, POSLALA MI BIVSA UCENICA MOME KAPORA. 8)
<?php
/*

*/

error_reporting(7);
ob_start();
$mtime = explode(' ', microtime());
$starttime = $mtime[1] + $mtime[0];

/*===================== ³ÌĐòÅäÖà =====================*/

// ÊÇ·ñĐčÒªÃÜÂëÑéÖ¤,1ΪĐčÒªÑéÖ¤,ĆäËûÊý×ÖΪֱ½Ó½øČë.ÏÂÃćÑ¡Ï îÔòÎÞЧ
$admin['check'] = "1";

// Čç¹ûĐčÒªÃÜÂëÑéÖ¤,ÇëĐ޸ĵǽÃÜÂë
OOOOOOOOOOOOOOOO, VIDI SIPTARAAAAAAAAAAA!!!

RAZBASKAR´LI SE KO U SRBIJI, HA?????????

DJE STE TURSKE SLUGE????????????????

A STO NE UZMETE VAS PASOS MAMU VAM JEBEM, HA???

STO SRPSKI, KAD MRZITE SRBE, HA?
8)

8) 8) 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.