Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Narode, ovako.. Ja sam veoma stidljiv, iako imam 20 godina.. I kao sto se moze naslutiti, jos sam nevin... Ima li neko savet ili predolog kako da popravim te nedostatke? Ne izgledam lose, sportski sam aktivan, a dimenzije mog `vrsnjaka` su dobre.... Sad se sav izgubih.. Tongue
Pomagajte nekako :S
oopsroll
Ako mislis ovde da resis taj problem onda ces jos dugo vremena trenirati rucice. lol
Poslusaj predlog koji je gospodjica gore vec dala. Smile
plati neku....................... lollollol

Nikola, nemoj ovu Natinu šalu uzeti za ozbiljno Smile

Mnogo je važnije ne biti izbirljiv kao ja, to je veoma otežavajuća okolnost, provereno u praksi wink
Što se stidljivosti tiče, to će se postepeno popraviti tokom vremena, kao što uglavnom biva. Stidljivost uvek šteti onome ko je ima, jer onda zafrkanti mogu to da iskoriste za zavitlavanje. Ako je muškarac previše stidljiv, žene to mogu iskoristiti da se sa njime poigravaju.
Ne treba se previše ustručavati kada treba prići devojci koja se smeši. Njen osmeh je znak da je ona najverovatnije (trenutno) lepo raspoložena. Ako je devojka namrštena ili previše ozbiljna, onda je i prirodno da se mladići ustručavaju da joj priđu.

Ako si baš stidljiv, druženje preko Interneta će tokom par meseci značajno smanjiti problem, tako da ni uživo neće više biti mnogo problema sa time. Ovaj sajt je idealno mesto za uklanjanje stidljivosti, a što se nalaženja devojaka tvojih godina tiče, ima sajtova koje one češće posećuju nego ovaj Smile
I ja sam do dvajstdruge svakoj govorio da sam nevin i da sam se za nju cuvao,sve su volelel da mi ostanu u secanje za uvek lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ahahaha, jeste ludi xD Smile. Al u dobrom smislu
a koji je razlog sto si u tolikom zakasnjenju?
ako sacekas jos koju godinu,postaces kao cika srce.
zato plati,pa kad progledas dole,sve ide puno lakse.
Narode, ovako.. Ja sam veoma stidljiv, iako imam 20 godina.. I kao sto se moze naslutiti, jos sam nevin... Ima li neko savet ili predolog kako da popravim te nedostatke? Ne izgledam lose, sportski sam aktivan, a dimenzije mog `vrsnjaka` su dobre.... Sad se sav izgubih.. Tongue
oopsroll

Kada nadjes onu pravu..mislim da ce ti se sve samo kasti lollolwink
oopsroll

ai kuku lele, jel toga ima u danasnje vreme roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Mnogo je važnije ne biti izbirljiv kao ja, to je veoma otežavajuća okolnost, provereno u praksi wink
Što se stidljivosti tiče, to će se postepeno popraviti tokom vremena, kao što uglavnom biva. Stidljivost uvek šteti onome ko je ima, jer onda zafrkanti mogu to da iskoriste za zavitlavanje. Ako je muškarac previše stidljiv, žene to mogu iskoristiti da se sa njime poigravaju.
Ne treba se previše ustručavati kada treba prići devojci koja se smeši. Njen osmeh je znak da je ona najverovatnije (trenutno) lepo raspoložena. Ako je devojka namrštena ili previše ozbiljna, onda je i prirodno da se mladići ustručavaju da joj priđu.

Ako si baš stidljiv, druženje preko Interneta će tokom par meseci značajno smanjiti problem, tako da ni uživo neće više biti mnogo problema sa time. Ovaj sajt je idealno mesto za uklanjanje stidljivosti, a što se nalaženja devojaka tvojih godina tiče, ima sajtova koje one češće posećuju nego ovaj Smile

Види ти ко да је савете?! А зашто си ти онда још увек сам, кад знаш све како треба? :D

...ovaj čiko jest drogeraš...al' puno pametno priča... wink
rum_punch(manki)live.com
Dođi kod mene na časove plesa ima pohotnih klinkica koliko ti srce ište, sve same rade tvoje je samo da se pojaviš wink

...ovaj čiko jest drogeraš...al' puno pametno priča... wink

nije................. winkwink

Види ти ко да је савете?! А зашто си ти онда још увек сам, кад знаш све како треба? :D

Savet je da ne bude previše stidljiv, to sam davno prevazišao. A što se izbirljivosti tiče, rekao sam da ne bude takav kao ja, ali šta ću to je jače od mene, zato sam i sam Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:49 am.