Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upoznala sam,posle mnogo promasenih veza i pristajanje na manje samo da ne bih bila sama,savrsenog decka.Ovakvog sanjam godinama,trazim ga citavog svog zivota,on je bas to sto zelim,bas onakav za kakvog sam mislila da ne postoji.Videli smo se par puta,letele su varnice,sex je bio neponovljiv,mazili se,pricali...I sad ga nema da se javi vec nekoliko dana.Ja nisam od onih devojaka koje bi zvale,slale poruke,dosadjivale...Nekako mislim da je muskarac taj koji treba da se javi..A nikada nisam bila tako sigurna da je to to,on je to sto hocu.I sta sad?Strpljivo cekati ili pozvati?
Evo novog razvoja situacije-javio se taman kad sam se zabrinula da vise nece.Sve ok,ja ne pitam sto ga nema.Pusti poruku,pricamo dugo,definitivno nije od onih sto ubodu,pa odu..Al sad se javio problem druge vrste-ne insistira da se vidimo,cisto se javi da vidi sta radim,a za susret mu se ne zuri.A ja ne bih skidala ruke s njega,nikad ranije mi se nije to desilo,da nekog toliko zelim...A bilo je muskaraca u mom zivotu,podosta...I sad treba li da cekam njegovu inicijativu ili da se dam u akciju?Ne volim da gusim i budem dosadna,a zelim da ga zadrzim.Svi drugi bi iskoristili ovu situaciju i to sto sam se nekako bas "lako"dala,ali ne i on.Valjda ga zato i toliko zelim.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:09 am.