Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da vidimo ko ce koliko biti iskren!
Pa bas bih htio vidjeti tvoj primjer koja je to grupa 'normalnih' na ovom sajtu a koja 'onih drugih'. ocigledno imas neko misljenje jer si postavio temu i ocigledno imas nesto da kazes, no nemas muda da budes iskren... a sta ces.
a iskreno misljenje je da je tema glupava i ne dobro formulisana...
da si pitao recimo nesto kao ko vam se svidja na ovom sajtu ili ko bi vam mogao biti prijatelj ili s kim biste voljeli da zapocnete vezu bilo kojeg oblika ili sta drugo sto moze imati opravdanje, ali ne, ti postavljas pitanje o normalnosti i onom drugom, o dvjema sintaksama koje ne definises u odnosu na temu... bas glupavo...
bas me zanima ko ce s navuci.
iskren? pa svako za sebi misli da je normalanSmile Tako i jaSmile pitanje je sta je normalnost??
kao , das kriterijume pa se ljudi nadjuSmile
Nije glupavo nego nedefinisano. Pitanje "normalnosti" je relativan i rastegljiv pojam.
Tema je zestoka...pa ko ce da se stavi u drugu grupu?
ajde posto niko nece ja cu da budem u grupi nenormalnih, i tako je to u modiSmile
Nas normalnih je još malo ostalo, nekako smo pred izumiranjem
ajde posto niko nece ja cu da budem u grupi nenormalnih, i tako je to u modiSmile

E pa ne mozes...moras to i da zasluzis Smile
ja sam normalana!!! a svi vi ste nenormalni!
Meni ni jedno ni drugo nije kompliment, a neka me svrsta gde ko hoce.
Ja sam kao Nancy-fancy normalna Smile
Kad je neko razlicit od drugih obicno ih svrstavaju u ne-normalne
Ja cu da se svrstam u onu drugu grupu Smile
ja sam normalana!!! a svi vi ste nenormalni!

sa sexom u fazi krvarenja....dobro,ako ti tako kazes.
Matori ja smatram za sebe da sam iskren i otvoren i neskrivam se iza lažnih slika i profila, a to da li sam "normalan" mogu da dokažem nekome samo uživo.
Šta je "normalno", a šta nije - granice su danas pomerene!!!
Pozz svima i "normalnim" i "nenormalnim"
Bio bi suvise neiskren ako bi za sebe rekao da sam NORMALAN
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:18 am.