Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Moze se glasati i bez ostavljenog komentara, ne folirajte se!
wink
Nisakim nisam izasla, nikoga ne znam uzivo. Sto ne znaci i da necu lol Glasala sam za kaficu, mada poze i picence uz lepu i prijatnu pricicu lol
Zavisi od toga o kakvom sastanku je rijec... :!:
U svakom slucaju, popije se nesto... Sad, da li ce to biti kafa, sok, pivo ili vino, potpuno je svejedno...
Na zalost ne poznajem nikoga ali bih stvarno voleo kada bih bio u situaciji da upoznam neke od vas.
Na zalost ne poznajem nikoga ali bih stvarno voleo kada bih bio u situaciji da upoznam neke od vas.

A, koga to nekog? lollollol Sto ti je radoznalost, a i zalazenje u tudju privatnost lollolloloops
Bas se ovih dogovaram da se nadjem sa jednom divnom osobom koju sam upoznala preko neta.
Ali nista jos nije sigurno....videcemo roll
vOleo bih,da je moguce da upoznam:
TM-a jer bez njega ovo sad nije kao sto je bilo.
Tebe,naravno,cenim te i postujem,
Belu,dopada mi se kao osoba,
Binica,naravno.
Jetija06,naravno,
lollollollol
I pogotovu Tresnjicu oopsoopsoopsoops
Pa bilo je i kafa, i klope, i pica.. lollollol
Hah, ne znam na koji odgovor da kliknem.

Ipak je najvise kafica bilo! A bilo je i piva, sokova, vina, riblje chorbe, pecene ribe,...
Volim kada je spontano!

:D
@ danilo ssr

Ako te dzada nanese na Dortmund jawni ...
mozda i hoce sredinom leta,javljam!
Prvi sastanak sa nekim, koga ste upoznali na sajtu...

Za prvi sastanak sa nekim ... jbt ... ma ne mogu! (previše podseća na izbore i predizborna obećanja) Wink
Prvi sastanak sa nekim, koga ste upoznali na sajtu... Najverovatnije cete...

:?
Otišli na klopu, pa na pićence (nekako nam se to činilo kao bolja varijanta jer smo bili gladni) i onda dugo ćaskali na klupici na Kališu... Smile

Inače, za prvo viđanje nikada ne planiram ništa više od razgovora, pića i nekog eventualnog zezanja (mada ne isključujem mogućnost da preraste u nešto više). Sve ostalo dolazi posle. Ili ne dolazi... wink
upoznala sam jednu osobu,ali necu reci ime shock a komso znas znas li odgovor?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:25 pm.