Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gadi vam se od cega? Moze to da bude sta god od hrane do ljudskih osobina, meni se gadi od zlih i zavidnih ljudi, od onih koji sebe uzdizu unizujuci druge , od onih koji jedno misle, drugo govore a rade trece i od " pametnjakovica" koji po pravilu sve znaju a nista ne znaju okruzeni ulizicama koji iz koristoljublja odrzavaju takve u zivotu.....i od jagnjetine lol
e dosao tebi sex glave pa ti si trudna Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Od pedofila nema gorih. evil

Od klonjske vode Pinosilvestre doslovno mi pozlije :!: :!: :!:

Janjetinu volim :D
od loknaste dlake u jelu,padam u nesvest.
Gadi vam se od cega? Moze to da bude sta god od hrane do ljudskih osobina, meni se gadi od zlih i zavidnih ljudi, od onih koji sebe uzdizu unizujuci druge , od onih koji jedno misle, drugo govore a rade trece i od " pametnjakovica" koji po pravilu sve znaju a nista ne znaju okruzeni ulizicama koji iz koristoljublja odrzavaju takve u zivotu.....i od jagnjetine lol

da ti dam brzi kurs srpskog? lollollol
i od parfema "Bugarska ruza" :x

najlepse cvece................ lollollol
Gadim se bubašvaba, crva i larvi :?
Gadim se bubašvaba, crva i larvi :?

njam, njam..................... to mi predjelo.... lollol

Koristi Pitralon,kad se obriješ xaxaxaax lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Koristi Pitralon,kad se obriješ xaxaxaax lollol
:-D

Od klonjske vode Pinosilvestre doslovno mi pozlije :!: :!: :

Hahahaha Pinosilvestre...Ne znam zasto ga kod nas muskarci vole nositi, ali i meni odmah dodje mucno kad ga omirisem.
Ipak, bolje i to nego da se osete na znoj rolllol
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Gadim se rodbine,muzike tipa grandovih zvezda,politike,okoline koja je dosla i kako zgrade nicu sve vise dolazi iz ruralne sredine,maminih i tatinih sinova,i svih onih koji se drze kurtoazije...ima tu u ne dogled...
Pa gade mi se, u pravom smislu reci riba i mleko, jer sam alergican na oboje, i svaka hrana u kojoj se liberalno kombinuje sa mnogo sastojaka, a kad vidim da kuvar sve u serpi posere sa nekom pavlakom-razbio bih ga...

Lista stvari koje ja jedem je jako kratka, i najlakse me je zgaditi sa hranom...
Moje savrsenstvo u kulinarstvu-przeni krompirici u jednoj staroj serpi... lollollol :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:43 pm.