Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Bolest savremenog doba ili ne, sta mislite?
...болест човечанства је правилније.
проблем наркоманије,датира још из 18 века.појавом опијума у европи.пре тога,опијум је био веома заступљен у кини,где је буквално десетковао кинезе.у савремено доба имамо само већи избор дрога и приступачније су него пре.
нпр.пруга која спаја ист.и запад.обалу USA изградили су кинези,мислим било их је највише и стално су довођени.било ихбје лако платити,опијумом.радили су само за опијум у више облика,као чај,опијат и иглу(претеча хероинаWink.
Definitivno postaje uz alkoholizam , nisam znao da je prvi Baerov aspirin sadrzao heroin i tako se probio po svetu , kasnije su ga povukli iz upotrebe zbog toga i vratili bez heroina.
Medjutim nastavio je dobro da se prodaje jer je stekao popularnost dok je sadrzao heroin. :?

Bolest zavisnosti svakako jeste u pitanju. Ali to nije novijeg datuma, toga je bilo od pamtiveka. Samo što u današnje vreme razvoj nauke omogućava proizvodnju raznih veštačkih droga, kao i raznovrsniju preradu prirodnih droga.
U mnogim krajevima sveta ljudi su se od davnih vremena drogirali različitim supstancama, u zavisnosti od dostupnih supstanci i kulture. Npr. u Evropi je konzumiranje alkohola odavno postalo neka vrsta narodnog običaja. Pušenje duvana se tokom prethodnih vekova duboko ukorenilo kao svakodnevna pojava u mnogim društvima. Još od davnih vremena u nekim krajevima Južne Amerike ljudi su žvakali lišće koke. Sličnih primera ima sigurno još mnogo.
Pojava teških droga je učinila narkomaniju opasnijom pojavom nego što je to nekada bio slučaj, iako i dalje duvan i alkohol odnose najviše života roll

ja sam ovisnik samo u sexu... jesam se navukla na njega i ne mislim da se lecim Tongueoops
o da, i pusim... i na to sam se navukla wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Veoma skup sport a i na kratke je staze, nije mi zanimljiv.

ja sam ovisnik samo u sexu... jesam se navukla na njega i ne mislim da se lecim Tongueoops
o da, i pusim... i na to sam se navukla wink

U slucaju krize dajem besplatan fix winklollol
..sve je dobro dok je u okviru..biologije.
..i da nije modificirano. 8)
Dobra tema a postavljačica još bOlja.
Ja kad bih imao neke vetje pare ne bih ulagaO u lečEnje NarkOmani i prOstitutkE, vetj u lečenje Zavisnika od Interneta.

Tu mOž pare da se naMlate...
,,Vuk na ovcu ,svoje pravo ima,,
Love nam decu već po dvorištu osnovne škole,kod nas su zaplene po 500 kila pa do tri tone,tako da 100 kila su ,,malji deca,, cry
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
..sve je dobro dok je u okviru..biologije.
..i da nije modificirano. 8)

...ne znaš ti ništa,šut bolan i jedi baklave. wink
to je stara bolest.
bolest modernog drustva smo mi forumasi :D
....kao da sam drogiran :D :D :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:32 pm.