Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

..neka treba na mojoj temi o Bosni..kaze,sto ne pisemo o ljubavi?
..evo prilike,da vidimo koliko razumijemo tu univerzalnost. 8)

..60-tih su govorili..vodimo ljubav a ne rat..tu se mozda mislilo samo na tjelesnu ljubav ali je cijeli pokret imao mnogo siri kontekst.
..licno mislim da je u tom periodu,covjecanstvo bilo jako blizu evolucijskog napretka svijesti..ali sve se raspalo,ili su vladari iz sjene ucinili da taj pokret kao i neki kasniji budu na margini.
..ipak u naslijede su nam ostavili divne poruke kroz nevidjenu ekspanziju rock muzike kao muzike,umjetnosti i kao politickog pamfleta.
..to doba u toj muzicko-ljubavnoj-politickoj kvaliteti,nikada nece biti pevazidjeno.

..vezano za to..ali,da se vratimo ljubavi.
..mnogi ljubav dozivljavaju kao nesto u odnosu muskarca i zene.
..ali mnogobrojni su aspekti,forme i oblici ljubavi.

..u sustini sve sto volimo..iza toga je neka forma ljubavi.
..volimo neku muziku,pjesmu..ljubav.
..nasa omiljena pasteta..ljubav.
..prijateljstvo..divan oblik ljubavi.
..psi su zakon Smile..opet ljubav.

..eto,od mene za sada toliko..da ne sirim dalje.

..ah,da..nije provokacija..ja volim Bosnu..cista LJUBAV! :D
Ja volim Herminu, virtuelna ljuBaF :!:

lol 8) Smilecry
Ja volim Republiku Srpsku...cista ljubav lol

..BRAVO jeste ljubav..al' oteto-prokleto! 8)
..vazi za sve koji su otimali i zive u i na otetom..i u federaciji.

..znas,razlika je..ja nisam rekao da volim federaciju..ja volim Bosnu..a to je mnogo sire i sveobuhvatno. :D
Mozda bih i ja voljela Bosnu, da na dnevniku FTV ne slusam 15 minuta epove protiv mog naroda a pri tome ni minut u kojim govnima se svi nalazimo..Ja nisam musko i zaista nemam namjeru da se natezem ciji je veci il duzi....Uzivajte u vasim zajebancijama!!!! lol

..ma,goovooree oni o svima..samo sto ti neces da cujes!
..sta ces kada je Dodik.."medijska fora"..hahaha!
..svako malo nesto lupi.

PIH...sad si me razocarao, pa zar nemate dovoljno svojih karikatura wink

..imamo naravno..u tome i jeste problem..sto nas ljudske karikature vode..mi imamo vanzemaljca..E.T..Sulejmana..pa Harisa masona..pa Radoncica,koji radi za albansku mafiju i albanske interese na ustrb Bosne..itd,itd..sve to fino lijepo ima na FTV!
..odgledaj par puta do kraja..ima tu o muđahedinima,o organizovanom kriminalu,o sudjenjima Srbima,Bosnjacima o krimnalnoj privatizaciji,o tajkunima..svima..sve to ide.
I o mnogim drugim aktuelnostima..zato tu TV niko ne voli i svi je napadaju.
..al' narod je gleda i meni je njihov dnevnik najjaci u regionu..a imaju i najljepsu voditeljicu..vodi bez greske,pojede dnevnik! :D ..haha!
Ljutisa i Hermina mere ciji je veci oopslollol
PIH...sad si me razocarao, pa zar nemate dovoljno svojih karikatura wink

..imamo naravno..u tome i jeste problem..sto nas ljudske karikature vode..mi imamo vanzemaljca..E.T..Sulejmana..pa Harisa masona..pa Radoncica,koji radi za albansku mafiju i albanske interese na ustrb Bosne..itd,itd..sve to fino lijepo ima na FTV!
..odgledaj par puta do kraja..ima tu o muđahedinima,o organizovanom kriminalu,o sudjenjima Srbima,Bosnjacima o krimnalnoj privatizaciji,o tajkunima..svima..sve to ide.
I o mnogim drugim aktuelnostima..zato tu TV niko ne voli i svi je napadaju.
..al' narod je gleda i meni je njihov dnevnik najjaci u regionu..a imaju i najljepsu voditeljicu..vodi bez greske,pojede dnevnik! :D ..haha!

Pihhhh...sad si me jos vise razocarao, nisi ti bas toliko analitican kao sto mislis, a jos manje neutralan...ma uzivaj u toj TV...bio je nekad i YUTEL, pa vidi gdje smo sad Wink

..hahaha..joooj,nemoj da pricamo sada omedijima pod Dodikovom sapom i medijima u RS. FTV moze biti uzor,mnogim medijima u regionu..meni je ok..ne analiziram,vidim ima svega..sta ces kada nprvise materijala po sudnicama ima s tog pravca..kvantitet,nisu oni krivi..al' vala brate loze i Bosnjake,Cerice,efendije,muđahedine..sve!
..za svakog po nesto..i onda na kraju sport! Ha,ha..i vremenska.
..a ljubav..ispustismo je negdje usput.

..a i cinjenica,da je potisnuta u ovom danasnjem vremenu.
..mada..jos uvijek je ima..jer da nije tako ovaj svijet bi se raspao.

..ljubav je ipak taj ljepak..koji jos uvijek sve drzi na okupu.
Ljubav je kada Drakula kaze...

"Do you believe in destiny?

That the luckiest man who walks on this earth is the one who finds true love.. "

8)
Bosanac, ili ti Bošnjak, ti si jedan jebeni provokator lollol
..a ljubav..ispustismo je negdje usput.

..a i cinjenica,da je potisnuta u ovom danasnjem vremenu.
..mada..jos uvijek je ima..jer da nije tako ovaj svijet bi se raspao.

..ljubav je ipak taj ljepak..koji jos uvijek sve drzi na okupu.

cini t´ se ba.............. to je samo potreba i strah od samoce....

za ove homosapiense. NA PLANETI ZEMLJA.

svaka cast pojedincima. 8)
Ako se nastavi ova literarna sekcija počeću da sanjam tu Bosnu a malo je reći da me apsolutno ne zanimaju tamošnja dešavanja ni to ko je spreman sa njom da vodi ljubav, figurativno rečeno naravno.

Размишљате о љубави ? Жељни сте љубави ?

Отиђите онда на

Место на којем толико воле све што је српско да само о вама пишу.

тај дивни распиривач љубави,та топла оаза дирљиве

нежности једва чека да је посетите и сами се уверите у њихову топлу и

искрену љубав према вама.

најљућа љубав на свету.

wink
da im ne bude lose o tolike ljubavi roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
E moj bosanac, sve vise mi se cini da si ti Hercegovac. Kako mozes pricati o ljubavi kad si manipulativan i dvolican i nadasve pun sebe...Imala sam dobro misljenje o tebi, medjutim zeznula sam se sto sam inteligenciju zamijenila sa zlobom, pa sam se ponadala da i u tebi ima covjeka, al nema...Bolje da se nazoves Ljuti Hercegovac....bolje ti stoji...Laku noc i ugodno vece, meni je dovoljno muka od g.....

..od kada to samopouzdanje..znaci,biti pun sebe!!? :D
..ja za razliku od tebe,znam sta pricam..i kada se ne cini tako. Wink
..sto se tice inteligencije..ona je cesto na stazama zla..koliko je samo naucnika i otkrica,prvo upotrebljeno u ratne svrhe!!?
..eto..inteligencija ne mora da znaci nesto dobro i pozitivno.
..sto se tice zlobe ja sam je se ovde dobro nakusao.
..iznijeti cinjenice,nekome ko nije prijemciv za nju ( nema senzore ) mozes smatrati zlobom,koliko hoces.
..ja ne razmisljam tudjim glavama,rijecima..razmisljam svojom glavom.
..sad,koliko u meni ima covjeka..nisi meritorna i ne mozes to procjenjivati na osnovu dvije-tri teme i silnog prepucavanja sa mnogima,koji su ovde pokazali cistu zlobu..ali na njih nisi reagovala..znaci,pristrasnost. 8)

..zao mi je sto ti je muka..al' tvoj problem. cry
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:07 pm.