Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Naime, svakog desetog čoveka partner je ostavio preko SMS-a, a oko 11 odsto ljudi druga strana je pozvala na izlazak preko poruka. Seksualne poruke s drugima razmenjuje svaki četvrti čovek, uprkos tome što je u vezi.
Zato ni malo ne čudi da trećina ljudi proverava mobilni svog partnera i potajno čita njegove poruke, a petina proverava s kime je razgovarao. Svaki deseti briše sve sumnjive poruke iz mobilnog telefona kako bi ih sakrili od svog partnera.
SMS poruke su danas postale oblik uobičajene komunikacije, pa je sasvim normalno da preko poruke stvaramo i prekidamo veze te započinjemo nove.
Svi znate o cemu pricam, kakva su vasa iskustva i ..........gvirnete li malo u partnerov telefon kad on ne vidi? winklol
Ne...nikada.Ako hoce da se dopisuje ili vec to radi,pa sigurno mi nece ostaviti poruku da je ja procitam...vec ce je uredno obrisati lollol
a mozda se i zaboravi pa je ostavi da procita jos jednom ........a da ti gvirnes za svaki slucaj? winklol
Ako ti tako kazes...ali ne radi drugima ono sto ne zelis da drugi tebi rade lollolwink
ja ne radim ali koliko ljudi moze da odoli tom izazovu lol
ja to radim. nisam ponosan,al jbga
Немам лепшу половину па немогу ни да је шпијунирам, а и да имам не знам зашто би то радио. Свако има право на неку своју интиму. Љубомора је врло незгодна ствар!
Jašta. Čovek je rođen slobodan.Po ustavu. Prisluškivanje je samo metod da ne ispadne glup
Знам да је за рубрику "Да ли сте знали", али може и овде. У Северној Кореји није дозвољена мобилна телефонија, Интернет и тако те мреже. Чак су и казне врло драстичне за прекршиоце.
Da sam to radio možda ne bih ispao budala kojoj su se smejali iza ledja.
pa trenutno bez partnera...ali ne zbog navedenih radnji shock

a i inače tražim nekog ko se apsolutno ne razume u informatičke tehnologije niti upotrebaljava mobitel.... znači laik koji to želi i da ostane lollollollol ali ne baš iz Severne Koreje hahhahah
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Pa takvog nemas ni u Severnoj Koreji Tongue
hahahah ma naće se već ... raspisala sam oglas i stavila u novine hhahah ali ne mogu da ostavim broj mobitela hahhaha odustaće u startu winkwink
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Uh, znam da nije lepo, ali bas volem da virnem u porukice... ima tu svasta nesto da se otkrije... twisted
Trenutno nemam takih problema, ali po prirodi sam radoznala i volim da kopam gde ne treba. :? Obicno posle krivim samu sebe sto guram nos di mu nije mesto, ali jbg to je jace od mene... evil
shock a što guraš nos u telefon? ............Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:11 pm.