Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko puta ste se prevarili i uzeli nesto sto vam ne odgovara i ne ispunjava vase potrebe.
Budimo korisni, ovde dragi moji forumasi obavestite nas sta ni pod tackom razno ne kupimo ili kako je vase iskustvo sa tim necim, pa cemo sami odluciti sta cemo.

Recimo ovu mobilnu klimu ne bih nikome preporucila, od ventilatora nije puno bolja, ali pravoj klimi ne moze ni primirisati.

Mi smo se zeznuli, a vi kako zelite wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ne kupujte filmove, dvd-ije, trilere, akcije, horore, ljubiče, sve je to s...nje...gledajte samo moje filmove, to je umetnost... shock
(http://i2.tagstat.com/image07/3/dc92/000105zEZOi.jpg)

...E lepa tema... Smile

Znao sam za mobilnu klimu, kupio je moj ujka...

Sta dodati?

Ja se retko zajebem kad je kupovina u pitanju, nikad nisam kupio nista vrednije za sta se nisam raspitao, probao, uverio...
Sasvim sam spreman da oprostim nizi kvalitet , ako sam nesto i platio jeftinije.

Evo na primer, sve, ali bukvalno sve sto se reklamira na telesopu je za izbegavanje, moji Tast I Tasta su kupili SVE i sve do jednog je sranje i prevara.

E, a mene je jedan zajebo za neke zute tiplove desetku, teo sam da mu ih nabijem u...
Znaci nikako zute tiplove... wink
Nisu ni svi zuti tiplovi isti roll

...ali ako si vec hteo da mu ih reklamiras, trebalo je da uzmes 14, minimum... wink
Nije sve sranje mada večina stvari jeste. Nije sranje onaj dry cooker i nisu sranje ove patike sa čudnim džonovima. Za patike su mi mnogi rekli uključujuči i moju ženu a nisu ni skupe...

I nije sranje ona reklama sa onom babom i kremom protiv bubuljica. Ja se svaki put oduševim kretenskim tekstom i onim razvučenim Valjevskim naglaskom...Ooon je tako groozan bijo da je meni prosto biiilo žaoo njegaa...Jaa sam njega s ovoom kreeemom izleečila a sad sam ga i oženila... lollol
Mislim na tiplove koji gledano sa strane imaju samo jedan testerasti razrez, a napravljeni su od plastike krute kao kuvana noga, a i nemaju uobicajena dva pera na kraju...
Ja inace iz dna duse mrzim i zute slovenacke elektrode za varenje Rutilen, koje se samo pale lako, a ostavljaju samu sljaku, ALI video sam da ima ljudi koji umeju da vare sa njima tao da necu reci da su sranje.
A recimo volim Pivu crnogorsku, od koje svi beze, tesko se pali, ali posle samo saliva...A ja pevam:

Ja ga radim
a ono se lije,
kad pogledam
ni za qrac nije... lol

A preparati profesora Milojevica...A kad vidim onu plavu (ko je ona uopste, zna li neko? twisted ), dobijem sado-mazo-tehno-trens porive... twisted
Baba sa unukom Ivanom groznim je cool... lollollol
Mislim na tiplove koji gledano sa strane imaju samo jedan testerasti razrez, a napravljeni su od plastike krute kao kuvana noga, a i nemaju uobicajena dva pera na kraju...
Ja inace iz dna duse mrzim i zute slovenacke elektrode za varenje Rutilen, koje se samo pale lako, a ostavljaju samu sljaku, ALI video sam da ima ljudi koji umeju da vare sa njima tao da necu reci da su sranje.
A recimo volim Pivu crnogorsku, od koje svi beze, tesko se pali, ali posle samo saliva...A ja pevam:

Ja ga radim
a ono se lije,
kad pogledam
ni za qrac nije... lol

A preparati profesora Milojevica...A kad vidim onu plavu (ko je ona uopste, zna li neko? twisted ), dobijem sado-mazo-tehno-trens porive... twisted

Debelu ili tanku? lol
Koliko puta ste se prevarili i uzeli nesto sto vam ne odgovara i ne ispunjava vase potrebe.
Budimo korisni, ovde dragi moji forumasi obavestite nas sta ni pod tackom razno ne kupimo ili kako je vase iskustvo sa tim necim, pa cemo sami odluciti sta cemo.

Recimo ovu mobilnu klimu ne bih nikome preporucila, od ventilatora nije puno bolja, ali pravoj klimi ne moze ni primirisati.

Mi smo se zeznuli, a vi kako zelite wink

Evo primera šta ne treba kupiti, ali ja se nikad nisam prevario po ovom pitanju, jer ionako je to preskupo za mene. Ne kupujte automobil ako živite i radite u centru Beograda. Samo ćete izgubiti i vreme i novac. Brže i jeftinije je pešice i/ili gradskim prevozom Smile
Nije sve sranje mada večina stvari jeste. Nije sranje onaj dry cooker i nisu sranje ove patike sa čudnim džonovima. Za patike su mi mnogi rekli uključujuči i moju ženu a nisu ni skupe...

Ja sam na te patike naleteo na netu pre nekoliko godina,u vreme kad su patentirane.To je tehnologija "Bosonogi Masai",tehnologija napravljena proucavanjem hoda Masai ratnika.Ono sto me je odbilo je bila cena(msm oko 250 funti),pa peripetije sa narucivanjem za nasu zemlju,pa da li cu pogoditi broj...
Originalnu Masai obucu pravi firma MBT,cini mi se da Skecers i Telesop kopiraju tehnologiju.U svakom slucaju su jeftiniji,ne znam da li su toliko delotvorne kao sto se hvale.U stvari,ne znam ni za MBT da li su delotvorne.... roll
Ono sto je razmisljam da kupim je neka vrsta pokretne klime ali ne sa crevom za izbacivanje toplog vazduha nego nesto na principu "Arktickog vetra".Ventilator duva preko leda i to je to.Ovo je nesto novije od toga,osim posude u kojoj je led ima i rezervoar za vodu,pa molekuli vode preuzimaju temperaturu leda(objasnjenje im je malo zapetljano,pominju se polimeri kao da je u pitanju "Apolo" program) i to je to u sustini.
Problem je da se nigde,ni kod nas ni na stranim forumima ne pominje ova cudna sprava a ne bih voleo da budem prvi koji ce da napise komentar-shit. Smile
Evo slike:
((http://www.zaslike.com/files/myp2jxox1916o6qmk8ww.jpg))

Ja ga radim
a ono se lije,
kad pogledam
ni za qrac nije... lol

Debelu ili tanku? lol

Debelu braon naravski... wink
Ono sto je razmisljam da kupim je neka vrsta pokretne klime ali ne sa crevom za izbacivanje toplog vazduha nego nesto na principu "Arktickog vetra".Ventilator duva preko leda i to je to.Ovo je nesto novije od toga,osim posude u kojoj je led ima i rezervoar za vodu,pa molekuli vode preuzimaju temperaturu leda(objasnjenje im je malo zapetljano,pominju se polimeri kao da je u pitanju "Apolo" program) i to je to u sustini.
Problem je da se nigde,ni kod nas ni na stranim forumima ne pominje ova cudna sprava a ne bih voleo da budem prvi koji ce da napise komentar-shit. Smile
Evo slike:
((http://www.zaslike.com/files/myp2jxox1916o6qmk8ww.jpg))

Zemo-ako je ta naprava jedno dva-tri metra visoka-mozda i dela sto rekli slovenci... lol

To je princio hladjenja nuklearnih centrala sa onim niskim okruglim dimnjacima, a na velikim objektima je isplativ ukoliko je potrebno stalno hladjenje (kao u Majamiju), zahteva da se voda pusti da pada sa visine kao zavesa, a ventilatori vuku vazduh kroz nju, a pumpe je vracaju gore...
Dodatno hladjenje vode ne postoji, (osim slobodnog pada) a takav sistem je energetski efikasniji, samo je skup za napraviti, i nije svuda moguc.
Na zalost sve jeftine varijante i za grejanje , i za rashladjivanje se na kraju pokazu neefikasnim... wink
daklem, kupis ventilator, stavis dve zaledjene flase ispred njega i bog da te vidi lol
Miko, ne kupuj, tj kupi ali ovaj... dam ti 25% popusta Smile))

p.s. ozbiljno je bezveze :?

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:38 am.