Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pa i ono groktanje prilikom smejanja je podjednako autentično, hoće li biti i neka tema o tome?
Pa i ono groktanje prilikom smejanja je podjednako autentično, hoće li biti i neka tema o tome?

..daj BA!
..koji ti je racku BA!?
..hajd' BA razguli!

..vidis kako je slikovito BRE!? 8)

Kako je ba u Ba?BA...imas ovde sve objasnjeno :D
Možda i jeste ... kada bih razumeo taj stranski, ovako i dalje ne znam u kom kontekstu, kada, gde i zašto se to BA koristi.
Možda i jeste ... kada bih razumeo taj stranski, ovako i dalje ne znam u kom kontekstu, kada, gde i zašto se to BA koristi.

..e,to moras biti Bosanac.
..inace je neprevodivo i tesko je raci za kontekst.
..mi kada se rodimo,kazemo..daaaaaj BA! :D
Da budem Bosanac?
Nisam baš toliko radoznao.
Da budem Bosanac?
Nisam baš toliko radoznao.

..dobro BA. Smile
Da nisi toliko nadmen neko bi čak i mogao normalno sa tobom da komunicira
Da nisi toliko nadmen neko bi čak i mogao normalno sa tobom da komunicira

..ma,nisam..znas da prvi utisci varaju. :D
..samo imam to samopouzdanje u ono sto kazem i kako zivim. Nadmenost je losa osobina..a nisam glup da je detektujem kao losu a koristim ili pustim da ona ( nadmenost ) mene koristi. 8)
Kažeš da si bolji od mene a ne poznaješ me, o da, nadmen si!
Naravno, to je samo konstatacija, nebitno je jer za mene ti kao i svi ostali ne predstavljate ništa.
Kažeš da si bolji od mene a ne poznaješ me, o da, nadmen si!
Naravno, to je samo konstatacija, nebitno je jer za mene ti kao i svi ostali ne predstavljate ništa.

,,nisam ja rekao da sam bolji..to je tendenciozno i lose razumijevnje tema i postova koje sam postavio..kasnije je preslo u svadju.
..eto pogledaj moju temu o Bosni,prvu postavljenu..nista lose nema u njoj..ali sam docekan na noz od mnogih.
..eee,znam i ja da se branim..i da pretjeram..ali,sam skoro protiv svih..to ni Talicni Tom ne bi izdrzao. :D
Sad cu se rasplakati... Tongue

..nemoj..cuvaj suze za nesto drugo 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:44 pm.