Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Имаш неку идеју и имаш масу људи која хоће ту идеју или информацију да подели. То иде јако великом брзином од особе до особе. То ти је то у најкраћем.
znam ja sta je, ali koliko mi sami sirimo "klipove" koji su u stvari marketing mada mozda nismo ni sami svesni toga da je to marketing, nasmejemo se i posaljemo dalje lol
znam ja sta je, ali koliko mi sami sirimo "klipove" koji su u stvari marketing mada mozda nismo ni sami svesni toga da je to marketing, nasmejemo se i posaljemo dalje lol

У праву си! Свака информација, ако је интересантна она се шири јако великом брзином. Шире гледано, може неко од тога да има користи, мада си ти случајно то испољила.
objasni "slucajno ispoljila"

На добровољној основи.
Да би вирална кампања постала успешна она мора остварити врло позитиван ефекат на нас.
takva vrsta marktetinga se i radi tako da ostavi pozitivan utisak tj da izazove da vi sami prosledite vasim prijateljima i oni svojim prijateljima i tako dalje, efekat sirenja virusa
takva vrsta marktetinga se i radi tako da ostavi pozitivan utisak tj da izazove da vi sami prosledite vasim prijateljima i oni svojim prijateljima i tako dalje, efekat sirenja virusa

Па то сам ти и ја рекао. Мада се све то може искористити и за пренос дезинформација ако су људи незаинтересовани, па механички шаљу једни другима неку информацију, не улазећи у суштину да је баш најбоље разумеју.
Овом врстом маркетинга обично иду и рекламе фирми. Качи се реклама на један главни сајт, који програмски (аутоматскиWink преузимају и други сајтови и то иде као лавина.
ja sam Ivane vise mislila na "video klip" marketinski potez koji se siri kao virus netom, pa svako malo neko okaci na FB ili posalje na mail a mi onda kao ovce samo prosledimo dalje ( primer, koncert violiniste koji biva prekinut zvonjavom NOKIA telefona i melodijom koju svi prepoznajemo, on duhovito odreaguje svirajuci istu melodiju)
ako bi mogla da nam objasniš na koje si mislila................Smile))
meni eidno da nacrtaš, nema druge..............Smile))
ja sam Ivane vise mislila na "video klip" marketinski potez koji se siri kao virus netom, pa svako malo neko okaci na FB ili posalje na mail a mi onda kao ovce samo prosledimo dalje ( primer, koncert violiniste koji biva prekinut zvonjavom NOKIA telefona i melodijom koju svi prepoznajemo, on duhovito odreaguje svirajuci istu melodiju)

Оно што сам и рекао. Идеја или информација мора бити због неки својих особина интересантна, и онда лети у етар као ништа. То је уствари нека врста "информационог бренда". Узми само YouTube; нека ствар обиђе свет док кажеш Кекс.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:33 pm.