Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo da pozelim svima srecnu Novu Godinu.
Svima zelim sve najbolje, bez razlike.
Sa nekima sam mogao da nadjem zajednicki jezik a sa vecinom ne, medjutim, to nije bitno. Ono sto jeste bitno je to da iskreno zelim svima lep provod za docek i da vam Nova prodje onako kako bas vi zelite.
Simpaticna ste druzina, raznolika, i u pravu su oni stariji clanovi koji kazu da nesto posebno ima ovaj forum.
U svakom slucaju, da ne trosim vise reci, sve najbolje vam zelim!

Sa nekima sam mogao da nadjem zajednicki jezik a sa vecinom ne,

Hvala, i tebi sve najbolje, i da ti pozelim da budes malo (ne)normalniji, pa da nadjes i u narednoj, nadolazecoj godini zajednicki jezik sa ostatkom ekipe na forumu Wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Vidim da su čestitke već počele, pa ajde i ja da odmah čestitam svima Novu Godinu, za slučaj da sutra zaboravim, jer već sutra u kasno popodne idem u posetu :D
Evo da pozelim svima srecnu Novu Godinu.
Svima zelim sve najbolje, bez razlike.
Sa nekima sam mogao da nadjem zajednicki jezik a sa vecinom ne, medjutim, to nije bitno. Ono sto jeste bitno je to da iskreno zelim svima lep provod za docek i da vam Nova prodje onako kako bas vi zelite.
Simpaticna ste druzina, raznolika, i u pravu su oni stariji clanovi koji kazu da nesto posebno ima ovaj forum.

DITO! wink
u svakom slucaju i ako te ne kontam i ja tebi zelim sve najnaj, kao i ostalim i koje volim i koje bas i ne volim.... pa uzivajt ljudi jednom se slavi 2012 wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Eto, mislila sam da bas ova tema bude moja prva tema na forumu,ali preduhitrio si me Uziiiiiiii.... 8) lolwink
Svi ste mi dragi..svako na svoj nacin,i svima vam zelim ono sto bih pozelela sebi,a to je na prvom mestu zdravlje,a za sve ostalo cemo se vec nekako snaci wink

"Puno.. puno Zdravlja, Srece, Zajebancije,
uzajamne tolerancije,
dobre Finasije i
Sexs Bez reklamacije lollolwink
Takođe , svako dobro i tebi i svima! wink
..sve NAJ svima..sto vas ima!
..ovde u Bosni ce da bude lom..bash kao i svugdje.
..kupio sam petardi..nek se nadje! 8)
Tra-la-la,

tra-la-la,

srecna Nova godina....
..kupio sam petardi..nek se nadje!

sta si joj kupio? roll
zasto je zoves petarda? shock
Srećna i tebi druže moj i da ove godine bude onih 125 lollollol

..cega BA!?

..cega BA!?

Zna čovek o čemu pričam nemoj da si radoznao.......radoznalost je ubila mačku wink
Svima nama zajedno želim dobro zdravlje u novoj 2012. godini. Budite veseli i pozitivni, ostalo će doći samo.
Срећна Нова Година Узи !

Срећна Нова Година свим форумашицама и форумашима !

Живи, здрави и весели били !!!

wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:52 am.