Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta ste planirali za ovu Godinu?

UmestO "Šta" u pOstavljeno pitanje mOže da stOji i "Koga", ako nekome tO više odgovara.

Prestupna je gOdina, te su uvek zaEbane, mOja strina je recimo rOdjena 29. februara i ove gOdine slavi tek osaMnesti rOdjendan.

Meni je dOsad skOro svaka prEstupna presela, pa se naDam da netje i ova.
wink Nekako mi sve ide Natraške.
Prethodna godina mi bas i nije bila dobra roll ili bilo je i boljih i lepsih godina. wink Nadam se da ce ova naredna biti bolja. Smile

Ne planiram nista... zato sto kad planiram sve padne u vodu. evil
Ja ne planiram nista , sto rece Streska, sve sto planiram sve se izjalovi. Tako da nek ide kako ide

A krenula je odlicno :D Ako se po jutru dan poznaje........ :D :D :D
ako su se maje zajebale,bice ok.a ako nisu,opet sta mi tu mozemo da promenimo?
moj zivot i kvalitet istog ne odredjuje prestupna godina 8)

UmestO "Šta" u pOstavljeno pitanje mOže da stOji i "Koga", ako nekome tO više odgovara.

Prestupna je gOdina, te su uvek zaEbane, mOja strina je recimo rOdjena 29. februara i ove gOdine slavi tek osaMnesti rOdjendan.

Planiram da mi 2012. godina bude lepa, mada ne očekujem baš da bude tako zabavna kao 2011. Ipak sam se 2011. toliko odlično proveo, da je nerealno očekivati tako nešto često :D
Prethodna godina mi bas i nije bila dobra roll ili bilo je i boljih i lepsih godina. wink Nadam se da ce ova naredna biti bolja. Smile

Ne planiram nista... zato sto kad planiram sve padne u vodu. evil

Ma nemoj,to je samo jednom bilo i to kad si me gurnula lol

malko vise sexa, ako se ja pitam Smile)))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Volim prestupne godine...
U jednoj od njih sam i rodjen
Pa ja ocekujem dosta love...
Kazu ide kriza, a ja uvek gomilu para napravim u tim smutnim vremenima kad se ne zna ko koga... Tongue
Ako prodjem kako treba, castim ceo forum docek nove godina na forumu, sa live streamingom iz Ria...
lollollol

Ako prodjem kako treba, castim ceo forum docek nove godina na forumu, sa live streamingom iz Ria...
lollollol

Misliš na sledeću Novu? shock Ko će to da dočeka?! roll
Predlazem da proslava bude 20.12. ....za svaki slucaj wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:33 am.