Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam dal ste to čuli, al ova 2012. je prOglašena Godinom Beba u Srbiji.

DakleM, este li spremni da ličnim primerOm podržite navedenu Akciju :?:

Aj da i sebi i drugimA dOkažemo i pOkažemo da smo u stanju da bar tOkom edne godine nam se u Serbiu više rOdi dece negO što umre ljudi. Kažu da smo naJstariji narOd u EvroPe...

Shtrumpf je kO zapeta Puška, akO je neka Članica raspOložena samO neka dIgne Dva prsta i eto Njega u rOku od 48 sati, spremnog da pOdrži Akciju.

VerUem da ima ovde i drugi čLanovi koji su sPremni i vOljni da pOmognu. wink bOlje nek se sami jave negO da iH mi ovde prOzivamo...

Nema zabushavanja.
ja svaki dan radim na tome, da dobijem bebu, porzavam akciju bas bas Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Nije da se hvalim,al pravim po želji...devojčice,dečake,plave,crne kose telefon.....229-331 lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
eto uzmi kontru....................... wink

jugosi.... hahaha...

lollollollollol
s obzirom ko je proglasio 2012 godinu,godinom beba.savrseno shvatam zelju doticnog.trebace mnogo,mnogo beba,da povracasve dugove,koje ce zutaci ostaviti generacijama i generacijama Srba.
samo ovaj most,koji je definitivno najskuplji most u evropi,s obzirom na utroseni novac i napravljeno,a gde su svi krediti koje su dobili,samo da bi zemlju doveli u stanje u kakvom je.a stanje konstantnog propadanja jos traje.dakle u padu smo,kako moralnom,ekonomskom.....tako i u drzavnom smislu.
trebace beba i beba,da pokusaju stvar koliko toliko dovesti u neko podnosljivo stanje.u usta ga jebem retardirana.
e ovo je nesto novo, dobro dosli u godinu Beba jos da nam neko pojasni kako deluje na koji horoskopski znak? rollwinklol
e ovo je nesto novo, dobro dosli u godinu Beba jos da nam neko pojasni kako deluje na koji horoskopski znak? rollwinklol

a sta se ti javljas ti svakako samo sex zelis.... Tongue

gde to pise? lol

ja citam izmedju redova Tongue

Sir znaci to S lollollollollol izmedju dve kriske hleba, kakav crni seks, kome je danas do toga rolllollollollollol
Sir znaci to S lollollollollol izmedju dve kriske hleba, kakav crni seks, kome je danas do toga rolllollollollollol

ti bi tico sndvic shock

jeste, bila sam gladna kad sam otvarala profil, pravila sendvic i falio mi sir, eto mog nicka , nego vidim svako ga tumaci kako mu se svidja lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 pm.