Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
..odgovarat na gomilu nebuloza,gluposti,obmana,samoobmana,na raznim temama koje sam postavio ili koje su postavili drugi.
..posto sam SAM protiv poprilicne gomile entuzijasticnih glupaka,povrsnih tipova,retardiranih polupismenih tipova,promasenih predpenzionera koji se ne libe ni da drze katedru o stvarima koje ne poznaju a koje ja zivim..tako da sam upoznat,OTVARAM TEMU,odnosno RING na kojem mozete da kenjate,serete,provaljujete se do mile volje..naravno da lazete sebe jer druge da lazete,to vec teze ide..pogotovo mene. Smile
..znaci,posto ne mogu da trcakaram za postovima jer sam SAM,nadam se da necete biti toliko imbecilni da ne mozete da shvatite tu vasu "prednost" naravno kvantitativnu..da cu se od sada drzati samo ove teme jer "tehnicki" ne mogu da sustignem da odgovorim svim budalasima. Smile

..kontas BA!? 8)
..e,fino..nadam se da ste to razumjeli..barem.

..treba istaci da ima normalne raje,koja mi se javi na poruke..a sporadicno se to da primijetiti i u komentarima koje pisu.
..znaci ima normalnog svijeta i ima PODRSKE.
..ima i onih koji su rekli,napisali pozitivne i normalne stvari ali ih prepadose paraziti covjecanstva..pa su se povukli..sto razumijem.
..al ako se ne budemo trudili babaroge ce se namnoziti jopet!

..e,za te normalne ljude se zivi..i pise. :D
..a mracnjaci..dobro dosli na svjetlo dana,ceka vas vas psihic..LJUTIBOSANAC!

..sto bi rekla Brena..uuudriiiiiiii Muuuujoooooo! :D
..i BUJRUM!

..ovo posebo vazi za one sa ruznim slicicama u profilu,za ono senilno kerce,za onog majmuna sa flasterima i za miku-hinju..neviđenu..sto su mu potvrdile i neke clanice na nekim temama. Wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:29 pm.