Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svi mi bismo hteli da smo drugaciji. Odlucimo preko noci da se promenimo, ali nazalost, to ne ide tako.
Nasa priroda, urodjeni instikt i karakter smo odavno formirali, jedino sto nas buni je to, sto uglavnom krenemo glavom kroz zid verujuci da cemo iza zida naici na nesto sto nam treba.

Medjutim, prica iza zida je drugacija...Vidimo kakvi (ne)ljudi pronalaze ''rupu u zidu'' i bezbolno prolaze kroz zivot zbog svoje fleksibilnosti (licemerja)...zasto onda ne odstupimo od svojih uvazenih pravila, i postanemo malo savitljiviji kako bi prosli bezbolno?
Sta je to sto vas cini nesavrsenim? Sta je to sto biste kod sebe promenili? wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
da budem manje skromna
da budem manje lepa
da budem manje omiljena
da budem manje uspesna
da budem manje pozeljna
da budem manje bogata
al dzaba mi sve moje zelje takvu me Bog dao i nema mi popravke :?
(.)(.)
( l )
ebeliga dalje ne znam kako d nacrtam..............Smile))
Probaj s olovku Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
i olovku bih promenila, ova ne piše................Smile))
samo 5 stvari, nemoj da se zabrojis winklollollol
A ja bi mora remont kompletni učinjett na ovu temuuu lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ako bi i kuću usput renoviro, bila bih ti zahvalna................Smile))
Svi mi bismo hteli da smo drugaciji. Odlucimo preko noci da se promenimo, ali nazalost, to ne ide tako.
Nasa priroda, urodjeni instikt i karakter smo odavno formirali, jedino sto nas buni je to, sto uglavnom krenemo glavom kroz zid verujuci da cemo iza zida naici na nesto sto nam treba.

Medjutim, prica iza zida je drugacija...Vidimo kakvi (ne)ljudi pronalaze ''rupu u zidu'' i bezbolno prolaze kroz zivot zbog svoje fleksibilnosti (licemerja)...zasto onda ne odstupimo od svojih uvazenih pravila, i postanemo malo savitljiviji kako bi prosli bezbolno?
Sta je to sto vas cini nesavrsenim? Sta je to sto biste kod sebe promenili? wink

psihicki-ja ne zelim da se menjam.... roll
fizicki- sve odradi plasticna hirurgija
materijalno- nemam za nju Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Nemoj se zbuniti između mog karaktera i mog ponašanja...Moj karakter je ko sam ja, a moje ponašanje zavisi o tome ko si ti.. lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
samo jednu.............................

al necu vam ka´em... 8)
Kod mene srecice, tebe ne poznajem.
al isto i kod mene..................... lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:58 am.