Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Čoek kOji vOli i obOžava samo svOju ženu, za druge žene je papučitj a za muške je ŠmOkljan.

Umretju a netju shvatiti zaštO je to tako.

Pa zar nije NormAlno i pravilnO da svaki čOek vOli i obOžava samo svoju ženu?

wink Kakvi smo to ljudi, kad više ni ne prEpoznajemo prave Vrednosti?

Edan mOj kOmsha je tOlko zaljubljen u svoju ženu da je predmet podsmeHa i ismevanja vetj gOdinama zbOg toga. Gleda u Nju kO u ikOnu, ugadja jOj, ma sve čOek chini samO da ona budE sretjna.
Šta je u tOme čudno?
Ša ona njemu sve Radi ne se Znaje, al on nju prOsto Obožava.
Ma ja se slazem stobom,ali sta da radim ja dok ne nabavim sebi jedan takav primerak,da ga obozajem,ja moram pomoci nekome u obozavanju njegove dok si ne nadjem moju...zar to nije normalno,vezbati u medju vremenu Tonguelollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Prirodno je da se ljudi koji su u skladnom i srećnom braku vole, i da ne varaju jedno drugo.
S druge strane, nije baš lako naći pravu. Kad se traži devojka, nije neophodno birati onoliko koliko ja biram. Ali, pred ženidbu treba dobro razmisliti, i ne srljati kao muva bez glave Smile
Čovek se sa tim rodi isto i žena samo je problem da se spoje, isto ti je kao na BAR aparatima treba spojiti tri iste wink
S druge strane gledano, vezivanje samo za ednu Žensku ma kOlko da je Voliš nOsi sa sObom i određene riZike.

Ne kaže se za džabe, kO tudje ne vOleo ni svOje ne imaO...

Život me naučio da UVEK treba imati bar ednu u Rezervi.
pa eli ti kažem da treba spojiti TRI iste roll
Žene su nestalne u stavu i Opredeljenju.

Okrenu dok si rekO Piksla.

One u gledanju prema mUškarci imAju i tu neku tretju diMenziju, što mi muški nikad netjemO razUmeti, ma kOlko se trudili da prOniknemo.
to si u pravu ali treba biti dovoljno brz i kad se one okreću da pretrčiš sa druge strane pa da ona ima utisak da si neko drugi wink
Zato ja tako čestO i Menjam Nickovi, Bata Zare.

Čim pOčnem da jOj dOsadjujem s edan nick, ja je iZnenadim S neki drugi.
Ima čLanica kojE me prOsto Obožavaju Zbog tog.

PS: A dobro je i za Zametanje tragOva...
Dobro je i kad te neko ima dvaput u prijateljima winklollol

pomisli čoek da su blizanci u pitanju lollollol
Nije sve istina što se priča.

Mnogi veruju da su Periša i Shtrumpf ista osoba, što je velika zabluda i kleveta.
Jesu li ili nisu boli me baš meni su obojica ok likovi....................isto se priča za Zareta i mitjuzdravka pa nek misle ljudi njiOvo je da misle a mene zabOle štA će sElo da priča wink
Neki su prOsto bili ubedjeni u to da su Pokojn_Toza i Tantal dupli nikovi edne te iste osobe, štO je takodje Kleveta i neIstina.

Svi mOji nickovi su istO ili sasvim sličnO ukalupljeni i lako su prepOznatljivi.
mene jedno vreme uvatila manija duplih nikova al sad me baš zabole lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:49 am.