Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Subsonic Se za svakog kaci i preti veoma detinjasto ako je zaista toliko opasna ili opasan nece pretiti vec ce nam dati ovde fejsbuk adresu , pa da vidimo koja je to kucka ili kreten. Ako je osoba zaista tako opasna nek nam ostavi fejsbuk pa da vidimo

http://www.upoznavanje.net/klub/Subsonic

Ukoliko krene samo sa pretnjama to je neko deriste koje se pali na mafijaske filmove i ne ostavlja fejsbuk podatak ovde javno (za subsonic) ....

U svakoj zaprsci se mesa koliko smo primetili....
Pa ostavi i ti fejsbuk adresu nek ona potraži tebe wink
a kad si ti to stigao da primetis ako si se tek danas prijavio i ovo ti je prvi post na forumu????????????????????????? shockshockshockshockshock Ljuti dzaba se maskiras lollollollol
Sve se plasim da znam ko je subsonic, hm.... Da nije onaj mali sto je do skora ovde bio i zbog koga nisu mogli pisati na forum .... Sve postaje jasno...
Sve se plasim da znam ko je subsonic, hm.... Da nije onaj mali sto je do skora ovde bio i zbog koga nisu mogli pisati na forum .... Sve postaje jasno...

saznace se uskoro ko je Subsonic
Subsonic je edna fina devOjka, koja je odbila da se upOzna s Menom, el sam napraVio malu grešku u kOraci.

Znam jOš edinO to da se ona bash razume u neke stvari što se tiče infOramtičkih teHnologija i da mOž kO od šale da Sjebe bilO čiji kOmpjuteR i tO traJNO a da ni ne Trepne.

Zato Dejane druže, ako si eveNtualnO nešto pOkušavO i ona te Otkačila, bOlje ne čaČkaj Mečku..., negO se smiri.
Nije to ljuti on je umreo od neke safetamagije ovo je Dejan bre srbin čovek a ne neki bošnjak.

tvoj treci post i toliko znas o forumu, a sto se onda lepo ne predstavis ko si stvarno , tvoj stari nick ne ovaj upravo smisljeni lol
Eve je i mia77 saće da pita kuj je dejan 0x1
Znam provereno da ih ima ovde kOji prvo dve tri godine samo čitaju pOstovi i pripremaju se, pa se tek onda Uključe u aktivnu disKusijE...
garant zbog zaprske , volis kuvano a? lol
Edna čLanica mi je na private priZnala i pOtvrdila da me je najprE sigurno godinu akO ne i duže pRatila na fOrumE, pa se tek onda odlučila da mi se javi, oduŠevljena s mOje misli i pOstovi.

Ebg-a, nikad se ne zna kakav tje Efekat neki pOst da prOizvede na nekOg. Nekad neki pOst mOže više da ti zavrŠi pOso kod neke čLanice, odnosno ženske negO dva meseca zabavljanja.

Zato i kažem, sve ti je tO magija.
Jok oće joj isisa krv pa glogov kolac u srce ......toj ti je čuveni lovac na vampire onaj Van Bronkhorst wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:24 pm.