Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

heavymetal bogovi su se sinoc spustili na zemlju i odrzali nama jadnim dusama koncert vredan pamcenja...najbolja svirka u mom zivotu...joj IRON MAIDEN FOR ALL TIMES
"BOGOVI"...............Njihova muzika nema ama baš nikakve veze sa satanizmom.....ili pak grešim ???? twisted
"BOGOVI"...............Njihova muzika nema ama baš nikakve veze sa satanizmom.....ili pak grešim ???? twisted

satanizmom????
Znas ti sta je satanizam?
To ti je onaj veroucitelj(pop) iz okoline Kladova sto je mucio decu u osnovnoj skoli je je izbacen...
Ili onaj pop sto je osudjen zbog pedofilije(ime mu pocinje na I)
Ili onaj sto se(mislim pop)slikao na tenku sa puskomitraljezom u Hrvatskoj.....i jos mnogo primera.....E TO TI JE SATANIZAM
Prijatelju i vise si nego u pravu.Ja sam dosao sa drugarima iz Novog Sada oko 18h,zauzeo dobro mesto i mada sam otpao od cekanja 3 sata,vredelo je cekanja svaku minutu.To se zove koncert,scenografija,efekti.Moze to naravno i bolje ali u zemlji gde su "Grand"zvezde maltene bogovi,ovo je jedne dobra lekcija svima koji su mislili da je dobra muzika mrtva.
[quote="lalegator"]Jel' ti josh zuji u ushima?! wink[/z

jaoooo ne mozes ni da zamislis...

namaju veze sa satanizmom,cak i imaju i pesme koje slave i hvale boga...ne mora svaka metal grupa da peva o satanizmu,to su samo predrasudeSmile

satanizmom????
To ti je onaj veroucitelj(pop) iz okoline Kladova sto je mucio decu u osnovnoj skoli je je izbacen...
Ili onaj sto se(mislim pop)slikao na tenku sa puskomitraljezom u Hrvatskoj.....i jos mnogo primera.....E TO TI JE SATANIZAM

Batitze i owdje si trebao da chitash ,to mnogo bolje radish.....

8) 8) 8)
Cuh da je bio odlican koncert, ali da je trajao samo 1,5 h... Jbg... roll

satanizmom????

ZAŠTO JE OBRISANA JETIJEVA KONSTATACIJA UPUĆENA JEDNOM PROUSTAŠI DA SE hrvatska PIŠE MALIM SLOVIMA Twisted Evil ???
Cuh da je bio odlican koncert, ali da je trajao samo 1,5 h... Jbg... roll

to je jedina zamerka na celu svirku,ali sve ostalo kja bilo savrseno...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.