Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

NIRIBU.
Smedji patuljak u vezi sa nasim suncem.Nasa zvijezda je znaci dio kosmicke matrice i u binarnom je sistemu. Elipticnom putanjom ta neuspjla zvijezda svakih 3600 godina,pravi velike probleme na Zemlji. Otuda i potop i ostali belaji u kolektivnom pamcenju.
Inace je tajna koja se krije,dok se elita potpuno ne pripremi za kataklizmu. Sabirni centri po Americi,stotine logora,mrtvacki kovcezi za 4-5 ljudi,sklonista pod zemljom.......ekonomska letargija nasuprot anarhije......datum 21 12 2012.
Oko ba.....ma,ima neki film Smile i tamo daleko u fikciji,neke oci.

...nebo nečije,
Neko lice, ne znam kakvo, možda dečije,
Staru pesmu, stare zvezde, neki stari dan.
Ja sad jedva mogu znati da imadoh san.

Ne sećam se ničeg vise, ni očiju tih:
Kao da je san mi ceo bio od pene,
Il' te oči da su moja duša van mene,
Ni arije, ni sveg drugog, sto ja noćas snih;
Ne sećam se ničeg više, ni očiju tih. cry
rum_punch(manki)live.com
Lijepo bash,ali udaljavamo se od teme. Smile
...Nibiru...Anunaki...Enlil...Eshil...Ahil...peta...prsti...zaborav sve leči, a pesma je najlepši način zaborava, jer u pesmi se čovek seća samo onoga što voli... wink
rum_punch(manki)live.com
Bosanac, je li to neka nova knjiga iz žanra teorija zavjere? Sunce nije binarna zvijezda. Smeđi patuljak nije neuspjela zvijezda nego krajnji stadij u razvoju zvijezda koje nisu imale dovoljnu masu. 3600 godina je jako mali period da bi taj izmisljeni patuljak mogao biti nezapažen. Jebote, neću više da smaram ali tema je skroz out. Osim ako nije u pitanju scenario za neki dobar sf film.

Plašili su nas i nekim babarogama, dok smo bili mali, pa smo preživeli i to, manje, više... Msm, sa većim ili manjim posledicama...

Postojanje nekakvog objekta koje prilazi Zemlji ili Suncu, moralo bi se već dosad videti ako je proicirani datum decembar sledeće godine...

To je ipak samo smišljeni scenario za hvatanje lakovernih... wink
Naravno da bi se morao vidjeti. Sad će Bosanac reći da se vidi ali svi astronomi i ono par miliona astronoma amatera to drže u tajnosti. Moraću da autorima Stelariuma uložim protest. Ni ja ne vidim patuljka, nek' ažuriraju program. Hi hi hi
Plašili su nas i nekim babarogama, dok smo bili mali, pa smo preživeli i to, manje, više... Msm, sa većim ili manjim posledicama...

Postojanje nekakvog objekta koje prilazi Zemlji ili Suncu, moralo bi se već dosad videti ako je proicirani datum decembar sledeće godine...

Naravno da bi se morao vidjeti. Sad će Bosanac reći da se vidi ali svi astronomi i ono par miliona astronoma amatera to drže u tajnosti. Moraću da autorima Stelariuma uložim protest. Ni ja ne vidim patuljka, nek' ažuriraju program. Hi hi hi

...jeste vi zaostali...gdje vi živite?...pa Nibiru je već stigao do Jupitera! (ili do Saturna, jebiga, malo sam popio....)
rum_punch(manki)live.com
ma neeeee........... cini t´ se............. lollol
ako nategneš još malo svašta ima da vidiš lollollol
Dzoni

...jeste vi zaostali...gdje vi živite?...pa Nibiru je već stigao do Jupitera! (ili do Saturna, jebiga, malo sam popio....)
Jok, ba. Pa, valjda mi javili Nati. Ona je pala s Marsa.

Jok, ba. Pa, valjda mi javili Nati. Ona je pala s Marsa.

...nema ona sad vremena za zajebanciju...fata Žareta... wink
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:49 am.