Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ja sam Srbin, a Bosna i Hercegovina mi nije mati. Ali jeste moja prapostojbina i jedino se u njoj mogu osjećati svoj na svome. Mnoge su sile ovuda prolazile, a bogami, mnogi i zube polomili. Ne volim da me neko vrijeđa kao Srbina, ali ne volim ni kandže na sopstvenoj zemlji. Grdno se varaju nesrbi koji misle da je Bosna (samo) njihova prćija ali i zabludjeli Srbi koji bi nešto dijelili ili otcjepljivali. Bosanski vilajet valja pravilno doživjeti što izgleda mnogi nisu u stanju.

..znas sta konjicu..zadivio si me. Svaka ti cast..o tome i ja cijelo vrijeme govorim,nigdje sebe nisam favorizirao kao Bosnjaka,muslimana i sl..nego samo kao Bosanca a tu podrazumijevam sve one koji se tako osjecaju,bez obzira na vjeru i naciju..mada smatram da ljudi i nacionalno trebaju da mogu da se izjasne kao Bosanci..ali ne daju ovi nacionalisti na vlasti..jer to im kvari racune. Racun nas obicnih ljudi odavno je pokvaren sa njima.

..ej,ako te nekada sretnem..castim te litrom vina..a moze i rakija od jabuka..ide ko voda. Wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:13 am.