Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pametniji popušta ...

Koliko je stvarno tako? ... Ako imate svoj stav da li je potrebno odustati kako bi ispali pametniji? ... Koliko često koristite ovu frazu?
То је стара позната велика мисао, која баш сад долази до пуног изражаја ако хоћемо да објаснимо ситуацију у свету, а мислим да је и не треба ни објашњавати. Свима је позната.
Pametniji popušta ...

Koliko je stvarno tako? ... Ako imate svoj stav da li je potrebno odustati kako bi ispali pametniji? ... Koliko često koristite ovu frazu?

rasiri noge....budi pametnija....
...
Kad bi pametniji uvek popustali budale bi svetom vladale...
ih, Sladjo, kad tako strogo pogledas sa avatara, ja odmah da popustam winklol
Pametniji popušta ...

Ako niko nije u pravu, onda pametniji treba da popusti. Isto je i kad se radi o slučajnim nesporazumima.

Kada je pametniji u pravu, onda ne bi trebalo da popusti. Zato ja ne popuštam u situacijama kada je jasno da sam u pravu. To je u interesu opšteg napretka.
Npr. naša država propada, zato što ovde pametniji popuštaju i drže se po strani, dok su nesposobni uzeli sve poluge moći u svoje trapave ruke roll
Da li je onaj koji popusti zato pametniji, ili je popustio zato sto je pametniji?

A gde je taj kantar na kojem se meri ko je pametniji?

U opstem slucaju da, pametniji popusta, ali ne zato sto je onaj drugi u pravu....

U opstem slucaju da, pametniji popusta, ali ne zato sto je onaj drugi u pravu....

nego zasto? zasto pametniji popusta?
Zato što se sa budalama ne vredi natezati wink
Dzoni

nego zasto? zasto pametniji popusta?

Da bi izbegao besmislen sukob..... za toliko je pametniji....

Kad bi pametniji uvek popustali budale bi svetom vladale...

Bojim se da je to vec dogodilo......
izgovori, izgovori... eto, gde nas dovedose :?
Kod mene je ono "Na jedno uvo udje, na drugo izadje". Nisam osoba koja voli da se svadja, ali kada se to dogodi, ne odustajem tako lako, dok ne isteram svoje. Smile
Pametniji popušta ...

Sa budalama ne vrijedi raspravljati.

prvo te spuste na svoj nivo, pa te dotuku iskustvom lollol
Da li je onaj koji popusti zato pametniji, ili je popustio zato sto je pametniji?

Zavisi od situacije.

A gde je taj kantar na kojem se meri ko je pametniji?

U mojoj glavi lol

Da, ali ispostavlja se da nije dobro kada pametniji baš uvek popuštaju roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:32 pm.