Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

čitam danas u novinama, snimila film, i sad izmislila rupu na saksiji...blati Nas na sva usta, i naziva genocidnim narodom...Voleo bih da joj objasnim da nije u pravu...ili je sve to malo propagande da se podigne gledanost filma?

rolltwisted
Dzoni
ona tako ne prica... i jugo reporteri su izmislili pricu.... 8) lol
jesi ti to CUO da je ona rekla... ???? roll
A jesi li ti da nije? Znam da novinari izmišljaju sve i svašta, ali ima nekih izjava....
Dzoni
ovde u berlinu NIKADA.. ama bas nikada nije rekla nista lose o bilo kom narodu... a ni kada je pricala o tom filmu. wink

a novinari svi lazu. zato pitam.. kad je pricala na engleskom dal si slusao....
Ствари су ту много суптилније! Све је то део америчког плана!

Тајна разумевања америчке политике је у томе, да нема никаквих тајни. У принципу, треба схватити, да САД стреми ка потпуној доминацији света. Кад се ово схвати, већина питања, контроверзи и неизвесности око Вашингтонске политике ће испарити.

Тако је и ова дошла са већ написаним сценаријем за овај филм.
čitam danas u novinama, snimila film, i sad izmislila rupu na saksiji...blati Nas na sva usta, i naziva genocidnim narodom...Voleo bih da joj objasnim da nije u pravu...ili je sve to malo propagande da se podigne gledanost filma?

rolltwisted

Znači tako ona o nama ...
e metnuće joj neko vunizol u intiman veš pa će vidimo čija nana crnu vunu prede ... shock

lollollol

Тајна разумевања америчке политике је у томе, да нема никаквих тајни. У принципу, треба схватити, да САД стреми ка потпуној доминацији света. Кад се ово схвати, већина питања, контроверзи и неизвесности око Вашингтонске политике ће испарити.

ja to ne podrzavam.. zato necu gledati film... 8)

a vecina vas je sigurno gledala, ili??? roll

ja to ne podrzavam.. zato necu gledati film... 8)

a vecina vas je sigurno gledala, ili??? roll

Nisam, i neću evil
Dzoni

T.V. ,novine ,filmska industrija ,banke su pod upravom zionista ..bar sam tako čuo na youtubu... lol

То је политика контролисаног хаоса. Остварује се светском елитом СИОНИСТА, посредством САД-а и НАТО-а последњих 15-20 година. Њена суштина је, да није обавезно трошити велика средства за окупацију неке земље, јефтиније и простије је дестабилизовати поредак, свргнути владу и расплинути грађански рат . . . На жалост.
Америци је потребан велики рат који би их под плаштом дима и јаука дигао из пепела срама и безчашћа, живе и неповређене, а на рачун оних које су ојадили и упропастили. То је њихова тактика и стратегија.
Zato sam i otvorio temu, zanimalo me vaše mišljenje. mnogo se prašine diglo, možda i isuviše... wink
Dzoni
NA ZAPADU NISTA NOVO !

„Mnoga dela nase partije i naroda, bice pogresno protumacena i ispljuvana pre svega u inostranstvu, a i u nasoj zemlji. Sionizam, tezeci ka svedskoj dominaciji ostro ce nam se svetiti za nase uspehe i dostignuca. Oni jos smatraju Rusiju kao varvarsku zemlju, kao sirovinski dodatak. I moje ime ce biti oklevetano i pripisace mi mnoga nedela. Svetski sionizam svim sredstvima ce teziti da unisti nas Savez. Snaga SSSR-a je u prijateljstvu naroda“. (I.V.Staljin, iz beleski A.Kolontai)
Jbg , Mi stalno gledamo sta drugi pricaju i misle o nama...
Kao da je to bitno ?
Umesto da radimo na sebi, da mi sami o sebi imao dobro misljenje i da budemo zadovoljni sami sobom a sta ce drugi da misle ...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:10 pm.