Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Devojke kako se osecate kad vidite da momak uopste ne zna da se ljubi i da je totalno neopusten i stegnut?? Da li to pokvari vase misljenje o njemu i vise vam nije interesantan kao pre poljupca ??
Ili recimo jos gora varijanta - da li posle prvog sexa sa nekim deckom
pozelite da ne budete vise sa njim jer ste uvideli da je veoma neiskusan i cak sumnjate da ste mu prva ??? da li moze da se desi da neka devojka kod svojih drugarica ismejava decka zbog toga ?? a recimo da decko ima vise od 20 god...
Ako se bas panicno plasis da se ne izblamiras nemoj da se ljubis,pogotovo ne da se sexas lol
Ili nadji neiskusnu devojku,ucenje u paru obicno daje dobre rezultate wink
Ako se bas panicno plasis da se ne izblamiras nemoj da se ljubis,pogotovo ne da se sexas lol
Ili nadji neiskusnu devojku,ucenje u paru obicno daje dobre rezultate wink

shock
Što lažeš čoveka?! Tongue
jaaaoooo kad pocnu deca da pisu po forumu twisted
(http://www.toydreamer.com/smurfs/sm20044.jpg)
Devojke kako se osecate kad vidite da momak uopste ne zna da se ljubi i da je totalno neopusten i stegnut?? Da li to pokvari vase misljenje o njemu i vise vam nije interesantan kao pre poljupca ??
Ili recimo jos gora varijanta - da li posle prvog sexa sa nekim deckom
pozelite da ne budete vise sa njim jer ste uvideli da je veoma neiskusan i cak sumnjate da ste mu prva ??? da li moze da se desi da neka devojka kod svojih drugarica ismejava decka zbog toga ?? a recimo da decko ima vise od 20 god...

i jaoooo, zato ja mladje ne volem, ja imam dekcka koji ima vise od 40 god i naucio je i da se ljubi i jos svasta nesto pride Tongue

mi u ovim godinam, vise ne ismejavamo decke sto ne umeju da se ljube, to rade balavice, mi im se smejemo sto im je mali
lollollol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ništa ti dete ne brini, ima onih koje nisu na to gadljive ni malo, u fazonu su daj šta daš.
Ništa ti dete ne brini, ima onih koje nisu na to gadljive ni malo, u fazonu su daj šta daš.

vise su muskarci u tom fazonu roll

To muškarci nisu.

nisu, nego su debili, prvi put da smo se ti i ja slozili Tongue

jel ti zato nestala slika, takav si kad si u ekstazi? shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:47 pm.