Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kakva su vasa iskustva, da li je to dobro za zajednicki zivot ili mozda pogubno, da li je moguce potpuno podeliti poslovni i privatni zivot tj ne mesati jedan i drugi? Ne mora to da bude partner, da li mislite da jedno prijateljstvo moze da "izdrzi" da radite zajedno , da se druzite privatno i da se te dve sfere ne preplicu?
Pa, u slucaju da radimo na istim zadacima i duznostima, moze da bude cak i vise nego produktivno, ali, ukoliko jedno mora da predstavlja autoritet, to moze biti malo slozenije, pa cak i frustrirajuce po ono drugo... winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
bilo kakva kombinacija,nedao mi bog :x
bilo kakva kombinacija,nedao mi bog :x

A ipak, toliko lepih ljubavi se izrodilo bas na radnom mestu... winklol
može da se iznedri, a posle...
neka švaleracija,dobro. Gledaš u ženu, na poslu.dođete zajedno kući.Opet zajedno posle posla. Na spavanje sa ženom. Užas
A lepo zamislis saputnicu u trolebusu, autobusu, autoputu...i imas fantaziju... winkwinkwink
jebo život ako moraš da ga živiš u mašti
ok, a sta je sa prijateljima, radite zajedno, druzite se posle posla, izlazite zajedno.....da li to moze da bude previse za jedno prijateljstvo?
ok, a sta je sa prijateljima, radite zajedno, druzite se posle posla, izlazite zajedno.....da li to moze da bude previse za jedno prijateljstvo?

Ja sam radila jedno vreme s najboljom prijateljicom i bilo je super Smile
Jedino što mi je malo teže palo je što sam morala da budem aktivnija duplo više da bih prekrila kod šefa njenu mirnu prirodu,al neje mi bilo teško,sve za prijatelje. Posle nekog vremena je dala otkaz,nije mogla da otrpi da ju bole noge Smile ali uvek se rado sećamo tih dana,spojile smo zabavu sa poslom i vreme je brže prolazilo.

Što se tiče partnera,on voli da navrati nezvan u firmu i svi ga znadu tamo,al neka fala,ne bismo mogli da radimo zajedno,nema muške promoterke.. lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
jebo život ako moraš da ga živiš u mašti

A covek bez maste je samo pola coveka... wink
Kakva su vasa iskustva, da li je to dobro za zajednicki zivot ili mozda pogubno, da li je moguce potpuno podeliti poslovni i privatni zivot tj ne mesati jedan i drugi? Ne mora to da bude partner, da li mislite da jedno prijateljstvo moze da "izdrzi" da radite zajedno , da se druzite privatno i da se te dve sfere ne preplicu?

ja imam tu "srecu" da radim sa mojim partnerom ( e sad da li da stavim smajli koji se smeje ili place ) idea

Ljudi sta da vam kazem, prvih sedam dana kako je poceo da radi sa mnom, od 7 do 7,30 redovno se posvadjamo , onako muski twisted pa vi vidite

Pa, u slucaju da radimo na istim zadacima i duznostima, moze da bude cak i vise nego produktivno, ali, ukoliko jedno mora da predstavlja autoritet, to moze biti malo slozenije, pa cak i frustrirajuce po ono drugo...

Ne radimo na istim zadatcima, plus sam mu pretpostavljena lollol

može da se iznedri, a posle...
neka švaleracija,dobro. Gledaš u ženu, na poslu.dođete zajedno kući.Opet zajedno posle posla. Na spavanje sa ženom. Užas

Medo ovde te potpisujem lollollol

btw, ako mozete da birate, nikako sa svojim partnerom wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:19 am.