Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

((http://www.fotorola.com/uploads/cbf4fc3441.jpg))
Duze vreme?
Odavno nisam!
A kada jesam Tranex je otklanjao takve probleme, bar na kratke staze.

A kada nije?
Pistolj, kanap, kasikara...
Ruski rulet?
Tako nesto!
evil
'El taj Tranex opasan po zdravlje? n
Navika i to...?
crycrycrycry ....i ono sto je najjj gore,nevadim glavu iz frizideraaaaaa...... wink bojim se zaledicemi se
Eeeeee...pa sve zavisi od problema?Ili ga resis ili ga prihvatis takvog kakav jeste i cekas da prodje roll Ali posto si u godinama ne bih ti preporucio ovu drugu varijantu vec ga resi bwe wink Ili sama ili uz neciju pomoc!Evo ja sam imao dva ozbiljna problema u periodu od 20 do 26 godine koji su trajali duzi vremenski period!Jedan sam prihvatio takavog kakav jeste i vremenom je proslo, dok sam drugi resio u roku od pola godine :D Resio,istrajao i posle svega bio veoma zadovoljan i ponosan na sebe!Nadam se da ces i ti uskoro spoznati nacin da ga neutralises i da ces se uskoro osecati kao sto sam se i ja osecao tada,a i sada wink
i da ces se uskoro osecati kao sto sam se i ja osecao tada,a i sada

Svako ima svoje "uspone i padove" to mi je jasno.
Kako kanalisati energiju, emotzije?
Zashto smo toliko osetljivi?
lol
'El taj Tranex opasan po zdravlje? n
Navika i to...?

Nem pojm. Spali deo dushe, to jeste!
Ne proizvodi se vise!

Ostaje samo pistolj, kanap, kashikara,... rollrollroll
Ostaje samo pistolj, kanap, kashikara

bash toliko nEsam u bedaku... wink
i da ces se uskoro osecati kao sto sam se i ja osecao tada,a i sada

Svako ima svoje "uspone i padove" to mi je jasno.
Kako kanalisati energiju, emotzije?
Zashto smo toliko osetljivi?
lol

Pazi bez obzira o kakvom problemu je rec i bez ozira koliko sam iziritiran, uvece zapalim na trcanje i u zavisnosti od problema, trcim vise ili manje :D U svakom slucaju gledam da se sto vise smorim da izbacim iz sebe sto vise negativne energije ili jednostavno se kurvam do iznemoglosti sa raznoraznim fuxama koje mi bar na trenutak skrenu paznju sa problema lollollol
crycryrollroll
kada ste u bedaku duzhe vreme?

Slusaj bakuta, idi napise ko budala , sutra kad ustanes ima toliko glava da te boli da na bedak neces da mislis evil
prvo se dobro iskukam i isplacem nad svojom tuznom sudbinom dok se sama sebi ne smucim, a onda izadjem napolje medj' svet.
i sve drugacije izgleda ukljucujuci i resenje uzroka bedaka winkSmile

daKlem, bakuTa, sutra je novi dan! Smile :D 8)
(e, da i ta cmizdrava razmazena scarlet kaze nesto pametno wink )
Ima i toga... Dozvolim si neko vreme malcice samoce, a posle razgovaram o tome sa osobom najblizom meni, koja uvek ume, da me saslusa bez pitanja i osudjivanja. Sledeca faza je, da se sto vise druzim sa ljudima, kako bih skrenula svoju paznju od tog "bedaka". Wink Bice bolje, videces. Sve ima svoj pocetak a i kraj, pa tako i lose raspolozenje. Wink
crycryrollroll
kada ste u bedaku duzhe vreme?

Slusaj bakuta, idi napise ko budala , sutra kad ustanes ima toliko glava da te boli da na bedak neces da mislis evil

ma da bracan,samo to treba primenjivati i bez "bedaka" winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.