Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Lose prikrivena zelja, daleki cilj
Rutinsko svodjenje racuna za majmunska lica
Provincijski bar sa pjesmom na kraju
Rasturala je noc
Zaspao sam nad otvorenom knjigom
Okovana svijest u zlatnom izdanju

Za postovaoce muzike i tekstova Dzonija Stulica....
Molim vas da ovo ne bude chat tema, mozete kacite ( ako zelite) linkove,tekstove, kao i tekstove o Dzoniju.

Hvala.
Obrati paznju na pslednju stvar

postoji tema cry
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Men'se duso od tebe ne rastaje

Men'se duso od tebe ne rastaje

ma znam da si me zavolela na prvi pogled, ali toplo preporucujem obrati paznju na poslednju stvar i kreni cesljas po temam malo Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
i ova tema postoji...

a i da ne postoji, imamo toliko tema na koje mogu da se postavljaju i linikovi za muziku i stihovi, tako da, moje misljenje, suvisno je postavljati posebne.

Dzoni Stulic zaista ima bogatu diskografiju, ali i to moze da se sve izlinkuje na nekoliko strana i sta onda? onda ce ljudi koje mrzi da listaju temu duplirati vec postavljene linkove... koja je onda poenta?

u podforumu Sport, muzika, tv... imas lepljive teme"sta slusate trenutno" i "pa, gde su ti stihovi" i mislim da je to sasvim dovoljno...

ali opet, to je samo moje misljenje.
Volim Dzonija Stulica...I njemu u cast neka jos jedne teme .....Ima muzickih dosta, ne nadjoh nijednu posvecenu iskljucivo Azri...

Ipak , Dzoni je Dzoni..Za one koji ga postuju,slusaju i vole....

Nemir i strast

ja ovu "najbolje obozavam"

jer... sretan sam sto osjecam da nisam kao drugi....

Dzoni....prica jednog lepog vremena....proslost....
8) postao je i ostace legenda.....
Ej zivote....http://www.youtube.com/watch?v=DzRicz9SRNU&feature=related
i ova tema postoji...

a i da ne postoji, imamo toliko tema na koje mogu da se postavljaju i linikovi za muziku i stihovi, tako da, moje misljenje, suvisno je postavljati posebne.

Dzoni Stulic zaista ima bogatu diskografiju, ali i to moze da se sve izlinkuje na nekoliko strana i sta onda? onda ce ljudi koje mrzi da listaju temu duplirati vec postavljene linkove... koja je onda poenta?

u podforumu Sport, muzika, tv... imas lepljive teme"sta slusate trenutno" i "pa, gde su ti stihovi" i mislim da je to sasvim dovoljno...

ali opet, to je samo moje misljenje.

Mislim da je to misljenje vecine..Eto vidis, ja kao jedno glupavo deriste koje na jedvite jade nadje neku temu...kako tek sada da se snadjem!! crylol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:28 am.