Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: ADMIN...
Odlično! :D I am big happy green smiley now! mrgreen
Pohvala za trud svakako ne treba da izostane od strane zadovoljnih članova i odraziće se na buduću članarinu! wink

Imam jedan predlog, u stvari, imam ih gomilu, ali evo jednog za sada - odnosi se upravo na poruke. Mislim da ne bi bilo loše da se malo izmene neke opcije.

U principu, "Kanta za đubre" je nepotrebna. Ako neko reši da izbriše poruke onda mu one nisu potrebne ni u kanti, a zauzimaju mesto. Ionako nije moguće vratiti nazad nešto iz kante ako je slučajno izbrisano.

Dodao bih opciju "Za slanje", tu bi se smeštale poruke koje tek treba da budu poslate, a odatle bi prelazile u "Poslato" onog trenutka kada je pročita onaj kome je namenjena. To bi ujedno bio i znak da je poruka isporučena (delivery report). wink

Takođe bih dodao opciju "Snimljeno", "Sačuvano" ili "Snimljene poruke" (nebitno) da ipak možemo da ostavimo neke poruke umesto da ih čuvamo na kompu.

Umesto periodičnog automatskog brisanja svih poruka može da se uvede limit za svaki odeljak posebno. Recimo, za "Pristiglu poštu" 50 poruka, za "Poslato" 25 i za "Snimljeno" 30-40. U ovom slučaju bi se automatski brisale najstarije poruke čim se bilo koje sanduče napuni do 100%. A ako je ponekad potrebno i uraditi čišćenje poruka svim članovima, ipak ostaju one poruke koje smo sačuvali u "Snimljeno".

Dakle:

-------------------
Nova poruka
Pristigla pošta
Za slanje
Poslato
Snimljeno

-------------------

Još bih prokomentarisao nešto u vezi postavljanja pitanja ovde - u "Tehničkim pitanjima" i slanja mejla Adminu. Naravno da ne treba ovde postavljati neke lične zahteve/probleme vezane za profil i kojekakve sitnice. Ali ako se nešto tiče celog foruma i sajta, nije loše javno izneti pa da svi članovi zajedno sa urednicima to lepo obrade, razmotre i uobliče, bilo da se radi o predlozima, komentarima ili kritikama. Takav način obostrane komunikacije će se uglavnom pozitivno odraziti na funkcionisanje sajta i na zadovoljsto svih nas (nadam se). Eto toliko... Smile

Edit:
Sad videh da je vreme na serveru i dalje GMT+1 a u podešavanjima za profil nema opcije da sami namestimo vremensku zonu, pa ne bi bilo loše da se na serveru pomeri vreme na GMT+2. Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:49 am.