Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kad sam bio mali mene je čika Pera savetovao da u životu nikad ne budem: policajac, peder i stidljiv sa ženama. Prva dva sam nekako i shvatio, al ovo treće sam ukapirao tek kad je olistala ćuna. wink

Imate li vi neki recept što vam je dao neko stariji kad ste bili mali i niste razumeli dok niste porasli?
aham, dobijala sam savete mnoge, samo sto nisam poslusala, na moju zalost, naravno :?

u se i u svoje kljuse - najpametnija!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
meni su rekli samo jedno:

sine, nikad ni u jednu partiju se nemoj uclaniti i kloni se bilo kakvih okupljanja na ulici. dok ti objasnis da nisi vuk, skinut ce ti glavu!
Baka- Ne jedi zuti sneg

Tatko-Sine nemoj nikada da se zenis

Majka- sine ,treca sreca

Burazer-ne zapisavaj stekdoznu

a ja rock muzicar pa nikog ne slusam.... :?

Gos'n vampkiller a šta Vam je to stekdozna?
...кад сам био мали,у крају био један човек којег су звали ГАНГРЕНА.
питам га једном,зашто тебе зову ГАНГРЕНА?он ме погледа,па каже...казат ће ти се једном то само.то је било пре 29 година,ГАНГРЕНА је умро,не од гангрена,већ га стрефило срце.а мени се још ништа није казало,само.
...кад сам био мали,у крају био један човек којег су звали ГАНГРЕНА.
питам га једном,зашто тебе зову ГАНГРЕНА?он ме погледа,па каже...казат ће ти се једном то само.то је било пре 29 година,ГАНГРЕНА је умро,не од гангрена,већ га стрефило срце.а мени се још ништа није казало,само.

Postoje stvari koje ne zelimo da nam se kazu ili da ih naucimo...
Najbolji savet je iskustvo, ali uvijek dode prekasno.

opet nazalost!!!!!
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Eh , jbg, zato neko uci na svojim greskama a neko na tudjim
Najbolji savet je iskustvo, ali uvijek dode prekasno.

opet nazalost!!!!!

A čika Duca mi rek'o ako nerazumeš a ti zapampti pa prepoznaj kad dodje!
Ne veruj muskarcima svi lazu lol
Ako ne budemo bolji, bicemo gori.
Od kad sam uvatio sebe da lazem, ne verujem vise nikom Tongue
Ne znam zasto niti kako, ali nikad i nisam imala uzore. Nisam zelela da budem slavna, da budem vidjena niti da budem kopija. Uvek sam se drzala neke svoje (makar i naopake) filozofije, da je jedan zivot i da se ne treba boriti protiv sebe i svoje prirode.
Bezbroj puta osetila udarac zida, koji je po konstrukciji jaci i tvrdji, ali nisam odustajala od svojih ideja i zacrtanih planova.
Istini za volju, nisam postala neki uzor drugima, nisam postigla neke rezultate niti na poslovnom niti na privatnom planu, ali sam ispala dobar covek, covek koji ce voleci sebe voleti i druge, postujuci svoje JA postovati i tudje...Mislim da je to sustina zivljenja, odbaciti tudje kritike, zadrzati se samo na sopstvenim merilima dobra i zla, (iliti manje dobra jer zlo ne zelim da upoznam) udariti sopstvenom glavom od zid, ne rukovodeci se tudjim iskustvima... To je iskusenje, u tome je car zivota, prepustiti se plimama i osekama svega sto nam zivot servira, iz toga izvuci poentu, a ne kriti se iza tudjih promasaja i riskirati (ne riskirajuci) da nam zivot prodje i ode u zaborav. wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Zivo-zdravo da si Kole! wink
Klasika Kole, malo radim, pa o5 radim...na pauzi se javnem, i tako sve do peMzije, ako Bog da.... lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:30 pm.