Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako se izboriti sa pms-om, iliti kako ostati normalan kada udjes u klimaks...
Svaki savet je dobro dosao!

Ja kada sam u pms-u samo jedem slatkise, a jedem ih i inace, i malo sam kao nervoznija, kao recimo sada.

Mada me jako brine klimaks, mnoge zene u tim godinama polude, da li imate iskustva lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ja uzimam pilule i ne muci me taj pms, a za klimaks mi je jos rano pa se ne sekiram lol
mene bas klimaks zanima... tvoj odgovor ne pomaze.... ali ipak hvala....

Mada me jako brine klimaks, mnoge zene u tim godinama polude, da li imate iskustva lol

Imamo sto da nemamo, ja npr.prvi put kad sam usla u taj klimax sam se uplasila, sad je vec rutina, ulazim svaki put k'o u svoju kucu...

P.S. beskucnik! TongueTongueTongue
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
pa vako.......... bilo je to davne iljaduosamstoneke.....................Smile))

el ti ovo pomoglo?.............Smile))
Pravirazmakbemtenepismenu.... lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Jedem slatkise i domacu kajsiju a sa pms, mms, mmf, sds, sps i ostalim skracenicama, nemam nista

:D
pa vako.......... bilo je to davne iljaduosamstoneke.....................Smile))

el ti ovo pomoglo?.............Smile))

ovo ako joj nije pomoglo ne znam sta ce roll
nije lepo da me zazate, tema je ozbiljna i poucna, ja znam par zena koje kada su usle poludele su nacisto, isu bile svesne da ih je vreme pregazilo te su se ponasale kao da imaju 22, ja ne bih volela tako da prodjem i cim udjem u klimaks vi me obavestite da ne ispadnem glupa roll

što se tog poludivanja tiče, mislim da ja više nemam kud iliti dalje, tako da me taj klimaks uopšte ne brine.............Smile))

a to da umislim da ću sa 50 da budem kao devojčica od 20, nema šanse, ni sa klimaksom ni bez njega.............Smile))
nije lepo da me zazate, tema je ozbiljna i poucna, ja znam par zena koje kada su usle poludele su nacisto, isu bile svesne da ih je vreme pregazilo te su se ponasale kao da imaju 22, ja ne bih volela tako da prodjem i cim udjem u klimaks vi me obavestite da ne ispadnem glupa roll

nemoj da se sekiras, ako ispadnes glupa znaces lol
molim da naglasiš da su 2 kg za men, a onaj preostali kilogram za teb................Smile))
što se tog poludivanja tiče, mislim da ja više nemam kud iliti dalje, tako da me taj klimaks uopšte ne brine.............Smile))

a to da umislim da ću sa 50 da budem kao devojčica od 20, nema šanse, ni sa klimaksom ni bez njega.............Smile))

Mico ti se ponasas ko da imas 13 .... Tongue

Kako se izboriti sa pms-om, iliti kako ostati normalan kada udjes u klimaks...
Svaki savet je dobro dosao!

Ja kada sam u pms-u samo jedem slatkise, a jedem ih i inace, i malo sam kao nervoznija, kao recimo sada.

Ih, kako...
Iznerviraš komšiskog pitbulla i onda trčiš koliko te noge nose ...

Ovaj savet ti je besplatan ,sledeći naplaćujem 3 kg čoko bananice... 8)

bez 5 kg ne izlazim iz kuce evil

Mico ti se ponasas ko da imas 13 .... Tongue

malo e, qmo.............Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:16 pm.