Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Cast izuzetcima uvek ima odlicnih ljudi,ali i skotova koji ne zele da pomognu nekom ko je dosao...srbi i srpkinje,cemu to...imate li bracu ili sestre,ovo je besmislica pljuvanje po nekome,ako ste jedinac ili jedinica onda razumem samozivost...ali vidim da ovde ima clanova starijih,pitam se gde je zivotno iskustvo,sta svi ste rasli pod staklenim zvonom..malo sutra...a zao mi je pojedincima treba samo jedna zivotna skola,a to je bilo kakva vrsta pravog kolektiva...gde se 24 sata sedi sa ljudima,i gde bi za takvo ponasanje ostali bez bubrega najmanje...a o kakvom ponasanju pricam..o osnovnom...sta vi delite ovde koji ste dugo,nista...mozda neko misljenje koje ko zna dali je iskreno...u pravom kolektivu kada dodje neko nov,prvo mu se objasne pravila kolektiva,pa se onda gleda njegovo ponasanje...i u tom slucaju ako ne postuje pravila,slede sankcije od kolektiva...a stariji kolektivci postuju starije ljude,a ne seru po njima samo sto su duze u kolektivu..mogu i to,kolektiv ce biti uz njih-vecina,ali to onda pokazuje jednu losu stranu kolektiva...manje-vise svi smo formirane licnosti,sad kako? to se vidi kroz pisanje,ali osnovnu kulturu i ponasanje,ako nemate,ocekujte da cete sutra to nauciti na jedan mnogo tezi nacin...neko i negde ce vas nauciti...zato nemojte da serete o kolektivima,ako niste nikad bili u kolektivu...koliktiv dise kao jedan...a ovde pojedinci seru,i ostavljaju zamazanu solju...pa ako je to u redu neka jos stariji kolektivci uzmu cetku za njima...Toliko...
Ko je tebe duso naljutio?

Ne ljutim se ja tako lako...ako mogu da ti pomognem reci...volim da pomognem ljudima,i da objasnim ono sto znam,da iznesem svoje misljenje....

Ne ljutim se ja tako lako...ako mogu da ti pomognem reci...volim da pomognem ljudima,i da objasnim ono sto znam,da iznesem svoje misljenje....

Aj kad si navalio treba mi nesto samo me sramota javno da pisem :D :D :D
Sve razumela i slazem se u potpunosti wink

Aj kad si navalio treba mi nesto samo me sramota javno da pisem :D :D :D
Sve razumela i slazem se u potpunosti wink

Citam ti misli,ne moras mi reci,a ni pisati...o tome ne mozemo sad,ali pricacemo...i delovati...
Evo ja sam jedan od starih članova i jedan od onih kome ova najezda nije nešto posebno prijatna.
Možda sam i jedini kojem ne možete da servirate tu priču "novi smo pa nas mrze" jer ja ne ostajem dužan ni starim članovima.
Vi ste konkretno ovde došli i nabacali brdo idiotskih tema koje, uzgred, ovde već postoje.
Ako već u startu želite da ostavite trag onda gledajte da budete bar originalni.
A da, umalo da zaboravim, to što delujete u čoporu je posebna smejurija. lol
Evo ja sam jedan od starih članova i jedan od onih kome ova najezda nije nešto posebno prijatna.
Možda sam i jedini kojem ne možete da servirate tu priču "novi smo pa nas mrze" jer ja ne ostajem dužan ni starim članovima.
Vi ste konkretno ovde došli i nabacali brdo idiotskih tema koje, uzgred, ovde već postoje.
Ako već u startu želite da ostavite trag onda gledajte da budete bar originalni.
A da, umalo da zaboravim, to što delujete u čoporu je posebna smejurija. lol

Meni bas super ovde, imam osecaj da sam 100 godina :D hvala na dobrodoslici wink
Da, nasmejao sam se ... kakva skupina ...
Da, nasmejao sam se ... kakva skupina ...

Kakva?
Suditi o osobi koju ne poznajes ne odaje bas veliki nivo inteligencije wink
ps. decko koji je otvorio temu mi je nepoznat, prvi put sam ga srela a kugla u koju gatas :D losa je Smile
Beskičmenjaku karakterni, o mom nivou inteligencije ti ne treba da raspravljaš!
Amfibijo, ti si se meni obratila, utrni. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:37 pm.