Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

POstoji tema cry
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Knjiga Zarka Lausevica "Dan prodje,godina nikako"je izazvala dosta polemike, kao i njegovo pomilovanje. Ja sam je procitala i knjiga i jeste ono sto je trebalo da bude-pitko stivo koje se prodaje na trafikama. Ali Lausevic je jedan od mojih omiljenih glumaca pa mi je tesko da budem objektivna. Ipak, knjiga je u meni podstakla da razmisljam o necemu o cemu dugo nisam-kako covek zivi sa sobom posle ucinjenog zlocina? Ima li gore kazne od savesti? Jer on nije samo ubio dva mlada momka i jednog tesko ranio, on je unistio i svoj zivot, zivote svoje dece, zene,porodice,svoju karijeru. Kako ziveti sa tim? I sta mislite da li se treba braniti od huligana ili pustiti da vas neko prebije?

Molim one clanove kojima se tema ne dopada da ne ucestvuju na njoj i da ova tema ne bude chat. Ali bih volela da procitam sta milsite o knjizi, Zarku,pomilovanju,zlocinu...bilo cemu vezanom za temu.

Hvala. Smile

Ih bre... Unhappy

i meni je krivo sto ne smemo da se igramo ovde.... lol

postoji tema... :?

http://www.upoznavanje.net/forum/viewtopic.php?t=1...

uputstvo: na dnu pocetne strane foruma imas "pretraga foruma", desno od "pravilnik foruma", ukucas tamo sta te interesuje i malo preronjas i eto. preporucujem da uvek cekiras pretragu poruka, a ne tema.

uputstvo: na dnu pocetne strane foruma imas "pretraga foruma", desno od "pravilnik foruma", ukucas tamo sta te interesuje i malo preronjas i eto. preporucujem da uvek cekiras pretragu poruka, a ne tema.

Verovatno mi je promakla. Kako da sada obrisem temu?

e, vidis, upravo se o tome i radi... ne mozes da obrises temu, to moze samo admin. dakle, pisi adminu i zamoli da pobrise duple teme.
naravno, preporuka: pre nego zveeeek nova tema, malo bolje pretrazis ili pitas lepo, sigurna sam da ces isto tako lepo da dobijes i odgovor i pomoc Smile
Nije tesko biti fin!!! lol

e, vidis, upravo se o tome i radi... ne mozes da obrises temu, to moze samo admin. dakle, pisi adminu i zamoli da pobrise duple teme.
naravno, preporuka: pre nego zveeeek nova tema, malo bolje pretrazis ili pitas lepo, sigurna sam da ces isto tako lepo da dobijes i odgovor i pomoc Smile

Hvala.
Obrisala sam komentare, obrisacu i ovaj, ako vi obrisete svoje, tema ce ostati sa tri tacke i " mrtva".
ni prva ni poslednja ponovljena tema............... neka je........... nema potrebe da menjaš bilo šta..............Smile))
sada vise nema veze, neka stoji kako stoji... otice u zaborav, a mozda nam danas postane igraliste lol

dobro, dobro... ziv covek gresi...

sigurna sam da je sunce trazila temu i imala najbolju nameru otvarajuci svoju

hajde narode, ne zamerite jedni drugima... polako ce sve doci na svoje mesto

uzivajmo u druzenju.... sigurna sam da moze!
juhuuuuuuuuuuuu.... igraliste.... sunce, gde me nadje....

i gde je sada onaj smajli sto veselo skace?

sreca, sreca, radoooooooooooost!!!!
ja bih se igrala ali sam u papirima... :?

mogu samo malo da cirim ....

Danas sam bacio radio kroz prozor,
Razbio se u tisucu komada,
Na programu nije bilo nista za mene,
Samo reklame i dileme.... 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:37 am.