Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sta mislite o turskoj zvezdi tarkanu
mislim da najvise voli da jede prasetinu..........
sta mislite o turskoj zvezdi tarkanu

Melida znas sta mislim oops
Ne znam sta treba da mislimo.. nije los, medju prvima je plasiran kod nas i plagiran..ima nekih dobrih pesmica, npr: Dudu ili ova nova Start the fire... a sta ti mislis, posto nema tvog misljenja?
Tarkam jedna najorginalnija svetska zvezda. Jedan je od najlepsih zvezda u svetu.Imacete prilike da ga vidite i u Srbiji 15 juna.Pa ko ga voli nek izvoli!Ako vas jos sta zanima pitajte! :D
Imacete prilike da ga vidite i u Srbiji 15 juna.Pa ko ga voli nek izvoli!Ako vas jos sta zanima pitajte! :D[/quote]

koliko sam ja obavestena traba da peva u Novom Pazaru, a ne u Bg-u??!
Imacete prilike da ga vidite i u Srbiji 15 juna.Pa ko ga voli nek izvoli!Ako vas jos sta zanima pitajte! :D

koliko sam ja obavestena traba da peva u Novom Pazaru, a ne u Bg-u??![/quote]

hmm,ma gde bio neka joj bude lepo,samo ja nishta ne razumem,ma nisam odavle! winkwinkwink
Meni je Tarkan kao licnost potpuno nepoznat,ne znam nista o njemu tako da nemam ni izgradjen bilo kakav stav,ali su mi super njegove pesme... 8)
Imacete prilike da ga vidite i u Srbiji 15 juna.Pa ko ga voli nek izvoli!Ako vas jos sta zanima pitajte! :D

koliko sam ja obavestena traba da peva u Novom Pazaru, a ne u Bg-u??![/quote]

A u kojoj ashtjinitzi iliti restoranu gostuje ba' aaa? shock

Dje hoooj ? Ja mislim da njega ne gotiwe one Wehabije !?

rollrollroll

Ko je Tarkan?

Onaj shto peva sa Stingom "Desert rose", chini mi se. Zavija dok peva. aman, aman, aman....aaaaaaaaa!
Tarkan je poznata zvezda pop muzike.NJegovi najpoznatiji mega hitovi su Simarik,Sikidam,Ince tanem,Kir zincitelni.Dudu......sada START THE FIRE,BOUNCE,TOUCH,COME CLOSER.....Do sada ima 15 miliona prodatih albuma.Dobitnik je MTVnagrade 2005.NJegove pesme mozete svakodnevno cuti na MTV I VIVA :D wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 am.