Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pošto se naši pojedini muški,razumeju u abortus i znaju kolko je to bolno i grozno,evo jedne teme da i mi žene razmenimo iskustva Smile

Dakle,koristite li motorcangle ili štrajpmaz? Ne znam stav crkve,al garant i njima nekad zatreba,samo ne znam barataju li popovi s tim il vikaju majstore?
Osuđujete li one koji s goli prsti motaju šraf mesto šrafcigerom?
Šta mislite,kolko su im rapavi prsti i kolka je to muka?
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Spusti taj čekić pa ću da Ti odgovorim.... Tongue
Ne mogu spustim,mora načekićam jednu sijalicu,neće se ušrafi na lep način Tongue
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Nekada je u Zagrebu izlazio časopis SAM (svoj majstor)....

Jednom prilikom, u tematskom bloku "uredite baštu", objavili su prilog o popločavanju staze...

Po autoru tog članka, da biste postavili nekoliko kamenih ploča u svoj vrt trebalo je:

- da izučite kamenorezački zanat,
- da izučite kaldrmarski zanat,
- da položite vozački ispit za A, B, C, D, E i F kategoriju,
- da otvorite kamenolom,
- da instalirate fabriku betona i kupite automikser

itd...

Daklem, ja sam apsloutno protiv zavrtanje šrafovi s goli prsti. Treba doneti zakon o korišćenju zaštitnih rukavica u koje se ruke uvlače SAMO posute talkom i namazane zaštitnom kremom.....

za s'd toliko.... Tongue
naravno da osudjujem, kakav je to majstor sa kineskim alatom, ne mozes ni sraf da dotegnes a pukne alat.

ima da kupis sve komplete u free shop i da baratas njime.
Treba zabraniti, pod pretnjom teške robije, da se žica seče s motorcangle... za toj su cvikcangle..... lol
Jel mogu da posluze i univerzalna klesta? roll
ne razumem,a zasto ti misli,da nas sizofreni clan koji je pokrenuo temu o abortusu,nije doziveo to iskustvo,mmm?
Biterče fala vi na savetu,i ja ću tebe pomognem oko wc patkice za šolju Smile

Br dakle nikako motorcangle za žicu,a jel se to odnosi i na kuhinjsku žicu,ni ona se neće precvika s goli prsti,probala sam lol

Spustime,ja nisam vređala nikog,svako ima pravo da postavlja temu kakvu želi,samo nema svako prava da govori o nečemu što ne mož da doživi Smile

Šećerlemo,edukuj se,nemaš pojma,će ti crkne nešto u kuću a ti će vataš zjala s ta lizala Smile

Mico i ja tebe obožavam oopsSmile
Koliko se ja razumem u popove i u crkve nasa crkva a i sve ostale crkve i religije i ambasade i konzulati najostrije osudjuju da zena upotrebljava srafciger, motorcangle, klesta, cekice, a Boga mi i srafove, sve zarad podizanja ega muskarcima jer sta ce nam onda oni koji cvonjak roll a treba ih nekako uciniti potrebnima i korisnima.....Kad zena hoce sama da zakuca ekser treba da se postidi jer unistava jedan nevini zid , tj hoce da ga probusi, jednom ako je vesta a ako nije onda ko zna koliko rupa moze da mu napravi ( a to boli) cry
plavko, ne paziš na času.... žicu s cvikcangle, ne s prsti....

msm, s prsti mož' da 'e presaviješ mnogo puta na isto mesto pa će pukne.... al' toj 'e nehumano prema žicu, a i prema prsti.....

lol
Biterče fala vi na savetu,i ja ću tebe pomognem oko wc patkice za šolju Smile

Br dakle nikako motorcangle za žicu,a jel se to odnosi i na kuhinjsku žicu,ni ona se neće precvika s goli prsti,probala sam lol

Spustime,ja nisam vređala nikog,svako ima pravo da postavlja temu kakvu želi,samo nema svako prava da govori o nečemu što ne mož da doživi Smile

Šećerlemo,edukuj se,nemaš pojma,će ti crkne nešto u kuću a ti će vataš zjala s ta lizala Smile

Mico i ja tebe obožavam oopsSmile

shock a zašto ti ne vikaš na ja?.............Smile))
a i zicu ce da boli .........mnoooooooogooooooo cry
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:44 am.