Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

SINOC OKO 22H IZ SPECIJALNE ZATVORSKE JEDINICE IZ KPU ¨ZABELA¨ POZNATIJE KAO ALKATRAZ,POBEGAO JE UZ POMOC LICA SPOLJA ZATVORENIK M I L O R A D U L E M E K-L E G I J A !kako javljaju novinske agencije,beg je izveden uz pomoc vise lica,vojno taktickim desantom na taj deo zatvovra,koji se vodi kao specijalna zatvorska jedinica u sklopu kz zabela.po nezvanicnim izvorima,ima poginulih,kako medju napadacima,tako i medju zatvorskom strazom.podiguta je uzbuna cetvrtog stepena,sto je prakticno vanredno stanje,ceta zandarmerije koja je obezbedjivala spoljni deo paviljona,pozvala je u pomoc najblize stacionirano odeljenje zandarmerije kao pomoc.podignuti su i helikopteri.ocekuje se preskonferencija ministra unutrasnjih poslova ivice dacica i predsednika drzave borisa tadica.na svim programima ide kajron o desavanjima u pozarevcu!
APRILILILILILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!! lol
more... mene si nasao,a? ccccccccc....

zar ti nisi otisao da pajkis?
...zamisli foru,legnem i razmisljam sta sam zaboravio?i setim se prvi april,ajd da pokusam.i pokusam i uspe ali 100%.imas li ti TV?
AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaaaa!
Ja vec krenuo da trazim po netu roll
AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaprilililililiiiiiiiiiiiiiiii......ililiiiii.....iii! lol
@spustimedignime majstoreeeeeeeeeeeee!!!
...zamisli foru,legnem i razmisljam sta sam zaboravio?i setim se prvi april,ajd da pokusam.i pokusam i uspe ali 100%.imas li ti TV?

e neka sam ja nekoga nasmejala prvih sati ovog dana... i meni super...
mada... ti si na`ebao... samo da znas Tongue

e neka sam ja nekoga nasmejala prvih sati ovog dana... i meni super...
mada... ti si na`ebao... samo da znas Tongue

...au!? pa upalila patka...........AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa?
majstor sam,sutra ko ziv ko mrtav sa prijateljima...
...mislim,stvarno hvala drugarima sa foruma,koji su iskreno postovali na podmetnutu ¨patku¨.da niste bili iskreni,ne bi uspela sala.ja sam smatrao,ako se jedan od forumasa upeca bice 100%-tni uspeh,a posto su dvoje to vec prevazilazi moja ocekivanja.
medjutim,ajmo da jedni drugima ispricamo neke od nasih prvoaprilskih sala,koje smo podmetnuli ili koje su podmetnuli nama.
more... dacu ti ja... patku...
imam ja druga zove se saca.od kad znam za sebe,ja tog coveka odvaljujem od zezanja.on fin momak,kao bane iz djoletove pesme.milion puta sam ga navukao na neku foru,ali pazi kad je milion malo!
i tako jednom ja blejim kuci,zvoni mi telefon,pogledam broj,nepoznat.javim se,kad sa druge strane znski glas,ali poznat.odakle mi je poznat glas,brzo isprevrcem sve foldere u glavi,ali ne ide.prestai se devojka i udjemo u pricu,a iz price u dogovaranje da se vidimo,ali odma.prihvatam poziv,da dodjem kod nje,jer to je njena zelja,ona mene vec prilicno dugo posmatra...itd.i ja naduvane sujete krenem na adresu.kaze devojka,kad dodjem na tu adresu ispred tog broja da pozvonim na interfon,prezime stankov(pamticu ga do kraja zivota).poletim ja,doletim na tu adresu,pritisnem interfon na stankov,pritisnem opet,pa opet i kad sam pokusao opet,javi se muski dubog glas...DA!KO JE!!!pogledam da nisam pritisnuo slucajno neki drugi stan,medjutim bio je to pravi stan.ali napusavanje od prapra roditelja,pa do mene..okrenem se i krenem,sednem u auto,pozvoni mi telefon,vidim sacin broj,javim se,a on sa druge strane..APRILILILI!!!sta bre aprililili?odjebi majmune!a on je u toj zgradi imao devojku,koju ja nisam poznavao,dao joj moj broj,ona me navukla da dodjem na njenu adresu i navukla da pozvonim na interfon nekog komsije sa kratkim fitiljem.
Ja vec krenuo da trazim po netu roll

ja procitala naslov i krenula da trazim po netu i pre nego sam otvorila temu, vidim nigde nista i reko aj da pogledam, kad ono trt lol
. . .

Право да ти кажем ја помислих одмах да на то да су "ови други" осмислили нешто да министар полиције одлети. То се обично тако радило у земљама у транзицији, а и сада се ради, кад неког хоћеш да смениш, да не чекаш изборе и да га закопаш за сва времена у политици, ти му само наместиш овако или слично нешто.

Па ме онда размишљања у трену одведоше у 1986. када Горбачов никако није могао да смени Маршала Соколова, тадашњег министра одбране СССР-а, који му нешто није био по вољи због своје чврсте руке према САД, и Западу. А онда му спустио патку, тако што је осмислио аферу са Рустом и оним малим авиончићем који је слетео на Црвени трг (био сам тада тамоWink, и министар одлети - није била никаква првоаприлска шала.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:49 am.