Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Otprilike pre mesec dana dođoh na ovaj forum, učini mi se u početku ok, sve dok mi se nije nakačio na grbaču dotični nick Ivan147 i njegov buljolizac Anonimus. Dok nisam provalio da su beznadežni slučajevi ja sam se i upuštao u neku raspravu. Posle sam sebi rekao, Slobodane što smaraš sebe i ceo forum raspravljujući se sa idtiotima u nedogled. Ali to kuliranje nije bilo obostrano i onda sam opet počeo da radim ono što sam rekao da neću da radim jer ne prestaje da provocira i ja više nemogu da se uzdržavam. I tako sam se malopre na jednoj temi uhvatio da sam počeo da preterujem i uvideo da tu nema leka.

Pa bi shodno tome poručio dotičnom niku da u Vrscu nema mnogo stamparija čiji se vlasnik zove Ivan, i da je dovoljno da se ode na sajt agencije za privredne registre i pronaći adresu dotičnog poslovnog subjekta sa sve kućnom adresom i brojevima telefona. i da li se taj mačkojeb (izvinjavam se ostalima ali nisam mogao da izdržim.) zapita možda da to što kuca po forumu možda nekog i vređa. Ali izgleda da neshvata da ga taj monitor neće zaštiti kad mu dođe maca na vratanca.

Izvinjavam se forumu na dosadašnjim vulgarnostima.

I molim Forum da objasni dotičnom članu i da mu pomogne, jer mu je izgleda sledaća terapija pajser po sred čela.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:49 pm.