Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta je to što Afrika ima a što drugi kontinenti nemaju?

Čujem i to da ljudi sa ovih naših, balkanskih prostora sve više i više odlaze u Afriku.
Tamo nas verovatno još vole zbog Tita. Priča se da drug Tito samo u Africi ima oko šezdesetoro svoje dece, sada odraslih ljudi, sa službenih putovanja.

Dakle, Afrika.
Vredi li otići tamo i zbog čega?

Nilske krokodile, nilske konje, lavove... Smile
Čujem i to da ljudi sa ovih naših, balkanskih prostora sve više i više odlaze u Afriku.

Početkom 90-ih je moj stric otišao sa porodicom u Zimbabve da tamo živi. Tada je ovde bila gora kriza nego tamo. Ali, nakon nekoliko godina, i tamo je počela kriza, i to gora od naše, jer su oni ipak prilično iza nas po mnogim pitanjima. Tako da se stric vratio pre nekoliko godina Smile
Tamo nas verovatno još vole zbog Tita. Priča se da drug Tito samo u Africi ima oko šezdesetoro svoje dece, sada odraslih ljudi, sa službenih putovanja.

Vole nas ponegde, to je sigurno. A što se Titove dece tiče, nemam pojma o tome Smile
Dakle, Afrika.

Vredi otići, ali samo iz turističkih razloga. I pritom izbeći najgore vrućine. Znači, zimi posetiti severnu Afriku, leti južnu. Zbog vrućine i jakog Sunca ipak nisam siguran da li bih putovao tamo, čak i kada bih imao para za to roll

Dakle, Afrika.

jesam li Ti ikad rekla da si D o S a D a N?

Dakle, Afrika.

zbog safarija, lepo je, bila sam nekoliko puta
e ubište mi volju za Afrikom lollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ja bi išao tamo, možda se sapletem o neki dijamantčić od pola kile! lol
Pink Panter ali pravooooo meni ponesi neki manji da se ne deranžiraš oko prtljaga lollollol
hm, nemam nesto zelju... wink
Dzoni
Pink Panter ali pravooooo meni ponesi neki manji da se ne deranžiraš oko prtljaga lollollol

Nedam ništa, takav sam gramziva gnjida. lol
dobro...spremiću ti pirane u konzervi kada se vratiš lollollol
Zbog mambe i pitona wink

Sve, ali piton shockoops
Čitaš mi misli, baš sam 'tela to da te pitam roll 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:53 pm.